sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Unity Travel znika

Unity Travel znika

Unity Travel znika
Data publikacji: 2016-12-06 22:58
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 571 182541

Z budynku Pazim w Szczecinie usuwana była we wtorek reklama działającego tam biura podróży Unity Travel. To zapowiedź zmian w Grupie PŻM.

Udziałowcami Unity Travel jest Żegluga Polska SA i Fairlakes (Guernsey) Ltd., spółka kapitałowa z Grupy PŻM. To biuro turystyczne działa w budynku Pazim, o czym informowała widniejąca na nim reklama. We wtorek z elewacji jego nazwa i logo jednak zniknęły. Co się stało ?

- Unity Travel łączy się z Unity Line od 1 stycznia 2017 roku - wyjaśnia Krzysztof Gogol, rzecznik Grupy PŻM. - . Chodzi o usprawnienie przepływów kapitałowych, czyli o lepszą organizację pracy i działania oszczędnościowe. Reklama samej Unity Line jest już w tym miejscu.

Przypomnijmy, że Unity Line to operator pływających po Bałtyku promów. W swojej ofercie ma też rejsy oraz propozycje wypoczynku w Skandynawii dla turystów indywidualnych i grupowych.

(mag)

 

Komentarze

.
Usprawnienie przepływów kapitałowych, jak to mądrze brzmi, a chodzi o to, co zwykle.
2016-12-07 09:31:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”