piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w regionie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w regionie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w regionie
Data publikacji: 2016-11-13 17:03
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 1460 171622

W poniedziałek (14 listopada) zaczyna się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Do niedzieli 30 instytucji zorganizuje w Szczecinie i województwie prawie 50 bezpłatnych szkoleń, zajęć i spotkań poświęconych zarządzaniu, budowania marki czy marketingowi.

Dziewiąty już ŚTP odbywa się pod hasłem „Przedsiębiorczość jest dobra". W jego regionalnym programie jest prawie 50 wydarzeń, których organizatorami są uczelnie i organizacje studenckie, instytucje wspierające biznes, organizacje branżowe oraz prywatne firmy.

- To tydzień, podczas którego współpracujący z nami i naszymi partnerami eksperci, działający w różnych dziedzinach biznesu – także nowoczesnych technologii - nieodpłatnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Do udziału w wydarzeniach zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz osoby poszukujące nowych sposobów na rozwój firmy – mówi Katarzyna Witkowska z Technoparku Pomerania, który jest regionalnym koordynatorem ŚTP.

Tematyka szkoleń i spotkań będzie dotyczyć najróżniejszych aspektów prowadzenia biznesu – od zakładania firmy, przez pozyskiwanie finansowania i zarządzanie przedsiębiorstwem, po techniki negocjacyjne.

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US organizują podczas dwóch dni w godz.9.30-14 Giełdy Pracy 2016. W poniedziałek (14 bm.) na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza. Natomiast we wtorek (15 listopada) na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki US przy ul. Cukrowej. Na giełdach będą przedstawiciele wielu znanych firm, m.in. Amazon, PZU SA, Diebold Nixdorf czy Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police SA, a także organizacji, np. Polska Fundacja Przedsiębiorczości, AIESEC. Z kolei Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie urządza we wtorek 15 bm. spotkanie m.in. o modzie, zarządzaniu „Nie szata zdobi człowieka? – o stroju biznesowym dla kobiet biznesu”. W godz.17-19, przy ul. Żołnierskiej 53, poprowadzą je właścicielki firmy odzieżowej Melo.

Program wydarzeń ŚTP jest na www.gew.szczecin.pl

(mag)

Na zdj.: Spotkanie podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2015.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy