czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Są pieniądze do wzięcia

Są pieniądze do wzięcia

Są pieniądze do wzięcia
Data publikacji: 2018-02-10 11:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 04:00
Wywietleń: 911 311804

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie ogłasza konkurs dotyczący przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych do 30. roku życia. Dotacja może wynieść nawet 18 tysięcy złotych.

Warunkiem jest, że osoby, które chcą skorzystać z projektu, nigdy nie korzystały z takiej pomocy, nie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez PUP oraz nie mają zarejestrowanej i zawieszonej innej działalności gospodarczej. Do rozdysponowania są środki finansowe na około 40 dotacji.

Projekt opracowany został dwutorowo: dla osób do 25. roku życia oraz dla tych, którzy już skończyli 25 lat, ale nie przekroczyli 30. roku życia. Osoby, które wygrają konkurs, zostaną dodatkowo objęte wsparciem w zakresie szkolenia dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, które jest integralną częścią projektu.

Wnioski będą przyjmowane do 13 lutego br. (wtorek). Projekt jest współfinansowany ze środków UE.

(kel)

Fot. Robert Wojciechowski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Ciągle w dół
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”