Sobota, 22 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Pracownicy ZCH Police odznaczeni

Data publikacji: 26 września 2023 r. 23:32
Ostatnia aktualizacja: 06 października 2023 r. 11:03
Pracownicy ZCH Police odznaczeni
Fot. Grupa Azoty Police/Facebook  

Pracownicy Grupy Azoty Police otrzymali medale za długoletnią służbę, nadane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Wręczył je wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki podczas Gali Zasłużonych Pracowników, która się odbyła w piątek (22 września) w Hotelu Dobosz w Policach. Podczas uroczystości przyznano także złote, srebrne i brązowe odznaczenia Pracowników Zasłużonych dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

- To Państwa trud, wieloletnia praca w Zakładach Chemicznych, stworzyła ten ogromny zespół fabryczny, który istnieje w Policach. Efektem państwa pracy, widocznym na co dzień, są nasze produkty. Grupa Azoty jest zauważana w całym kraju, to bardzo ważny filar polskiej gospodarki. Dzięki państwa wytrwałości, zaangażowaniu, codziennemu porannemu wstawaniu, możecie państwo ten trud przełożyć na budowanie naszego kraju i za to Państwu serdecznie dziękuję - podkreślił Mariusz Grab, prezes Grupy Azoty Police.

W przyszłym roku polickie zakłady będą obchodzić swoje 55-lecie.

(ek)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

klemens
2023-09-28 11:22:01
to oczywiste , że Zakłady w Policach są opanowane przez służby . A trud pracowników ( jeśli tacy są ) można zobaczyć na białej górze . Jaka piękna katastrofa ekologiczna .

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA