środa, 20 listopada 2019.
Strona główna > Gospodarka > PO chce odwołać radę nadzorczą MSR Gryfia

PO chce odwołać radę nadzorczą MSR Gryfia

PO chce odwołać radę nadzorczą MSR Gryfia
Data publikacji: 2018-10-13 10:53
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-13 20:42
Wywietleń: 1449 356023

Szczecińscy posłowie Platformy Obywatelskiej zwrócili się z interpelacją do Marka Gróbarczyka, ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, z wnioskiem o odwołanie Rady Nadzorczej spółki i przedstawienie planów połączenia stoczni ze Szczecińskim Parkiem Przemysłowym. Argumentują swój wniosek m.in. tak: "Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A. odnotowała w ostatnich dwóch latach swojej działalności znaczące straty. Strata netto  za 2016 rok wyniosła  18 719 566, 56 zł, natomiast za 2017 rok 72 26 386, 57 zł.
Niniejsze dane wskazują, że kondycja finansowa firmy, pomimo wielu publicznych deklaracji o jej poprawie, jest zła i nic nie wskazuje na to, aby uległa poprawie".

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

gregor102
...a co jeszcze potrafią poza wnioskami o odwołanie.. ??
2018-10-14 14:56:14
A moze najpierw...
Panie Ministrze - ODWOLAJMY wpierw PO-stkomunistow za dluuugi i nieeedociagniecia... z ostatnich ich 8-letnich Afffer i dalej zajmowanych Stanowisk... nim przejdziemy do rozpatrywania kolejnych Spraw !!
2018-10-14 01:44:41
GW
Odwołany Prezes w Wyborczej jest uważany za przedstawiciela tzw. opozycji. Skąd więc ta ich krytyka ?
2018-10-13 21:03:31
mariner
Ktory z prawdziwych fachowcow bedzie chcial pracowac w firmie zaleznej od politykow nieudacznikow ?
2018-10-13 17:17:57
Rodion
Nie należy nikogo odwoływać. Nie daj boże PiS stanie na wysokości działania i zatrudni fachowców , a nie swoich kolegów . MSR Gryfia zacznie wtedy normalnie pracować i zarabiać , a związkowcy tego nie lubią i zaczną strajkować . Związkowcy będą narzekać i buntować się przeciwko zarabianiu i normalnemu funkcjonowaniu firmy.
2018-10-13 17:04:12
Pytanie do szefa PIS - Brudzińskiego.
Kto panu doradzał w sprawie Gryfi ? Mówiąc wprost , kto tak pana wpuścił w maliny ? Pana prezesi szybko dogadali się z miejscowym lewactwm i zmarnowali ostatnie lata. Żadnych reform tylko trzepanie własnej kasy.
2018-10-13 16:02:20
Głupole z PIS
Za ten bałagan odpowiada Brudziński i PIS. 3 lata temu mogli zrobić opcję zerową : zamknąć Gryfię wszystkich zwolnić i przyjmować do nowej Gryfii tylko fachowców za wyższe pensje. Nie zrobili tego i przegrali podwójnie , bo największą kasę kręcą tam cwani ludzie z PO , SLD i związków zawodowych , a wina spadnie za upadek Gryfii na PIS. Idioci z PIS.
2018-10-13 14:21:33
mdm
Zasługa radnej Pacynki, która doi rocznie ponad 50 tys kasy z upadającej firmy.
2018-10-13 13:05:33
kangur
Ja chcę powołać radę nadzorczą z członków PO w celi więziennej.
2018-10-13 12:39:16