środa, 11 grudnia 2019.
Strona główna > Gospodarka > Nowy dyrektor w KK Wind Solutions

Nowy dyrektor w KK Wind Solutions

Nowy dyrektor w KK Wind Solutions
Data publikacji: 2016-03-02 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 5218 122031

Firma KK Wind Solutions w Szczecinie-Dąbiu ma od niedawna nowego dyrektora zarządzającego. Został nim Maciej Twardowski, który zastąpił na tym stanowisku Artura Wołoszyna.

KK Wind Solutionts Polska należy do duńskiego koncernu z branży energii odnawialnej (a ściślej – energetyki wiatrowej). Dostarcza systemy sterowania i kontroli turbin wiatrowych. Zakład w Dąbiu działa trzynasty rok i zatrudnia ok. 500 osób. Strategicznym klientem i odbiorcą jego produktów jest Siemens, ale też inne znane firmy. W listopadzie ub. roku szczeciński zakład powiększył się o kolejną, piątą już, halę produkcyjną.

Od 16 lutego nowym dyrektorem zarządzającym w polskiej spółce KK Wind Solutions jest Maciej Twardowski. Posiada on ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania produkcją.

 – Będzie się skupiał na dalszym rozwoju spółki w Szczecinie oraz wzmacnianiu jej pozytywnego wizerunku – zapowiedziała Angelika Ławicka z KK Wind Solutions Polska.

Maciej Twardowski ma 44 lata. Ukończył studia z zakresu zarządzania Executive MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Wcześniej na stanowisku dyrektora zarządzającego pracował w Forankra Pol, firmie z udziałem kapitału skandynawskiego. Jego hobby to żeglarstwo.©℗

(ek)

Nowy dyrektor w KK Wind Solutions

Komentarze

Boromeusz_
Ludzie biznesu ! To oni są tymi którzy zarabiają pieniądze zarządzając prywatnymi firmami w warunkach gospodarki rynkowej. To ich firmy dają pracę ludziom zgodnie z ich zawodem, umiejętnościami i kwalifikacjami. To z podatków pracowników firm prywatnych wypłacane są urzędnikom pensje z tytułu zajmowanych posad w urzędach miejskich i komunalnych spółkach skarbu miasta. Najważniejsze informacje to te, które mówią o rozwoju szczecińskiego przemysłu a nie tylko o "frygach, sedinach" itp. Brakuje informacji o "Ludziach Szczecińskiego Biznesu" bo to Oni są elitą tego miasta.
2016-03-03 14:02:49
Menago
Jeśli ukończył Zachodniopomorską Szkołę Biznesu to jest to fachowiec najwyższej klasy !!!!!
2016-03-02 15:06:45
Dyr
Skoro nikt nie słyszał o poprzednim dyrektorze, to po co taka wiedza czytelnikom Kuriera o nowym dyrektorze. Poza tym, chwalić się ukończeniem studiów na prywatnej, płatnej uczelni?
2016-03-02 13:43:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie