wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Novasolczycy obradują i zwiedzają

Novasolczycy obradują i zwiedzają

Novasolczycy obradują i zwiedzają
Data publikacji: 2016-04-16 17:31
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1265 128449

Aż pięciuset pracowników firmy NOVASOL, oferującej domy i apartamenty wakacyjne w Europie, przemaszerowało w sobotę 16 kwietnia z hotelu Radisson Blu do Filharmonii Szczecińskiej na swoje kilkugodzinne walne zebranie. Tak dużego spotkania przedstawicieli branży turystycznej w Szczecinie dotąd jeszcze nie było!

Pracownicy NOVASOL (europejska firma, powiązana kapitałowo z amerykańską grupą Wyndham Rentals Company) rokrocznie się spotykają z zarządem korporacji w różnych miastach. Poprzednie walne zebrania mieli m.in. w Berlinie, Budapeszcie, Maladze i na Majorce. Teraz zaś od piątku do niedzieli (15- 17 kwietnia) pięciuset ich gości w Szczecinie , w którym od 2002 r. działa spółka NOVASOL Polska.

- Dla wielu moich kolegów jest to pierwszy kontakt z Polską - mówi Anna Kaźmierczak, dyrektor NOVASOL Polska. - Program jest bardzo bogaty, ale zadbaliśmy o to, by czas w Szczecinie spędzili nie tyko na szkoleniach.

Goście w piątek wieczór zwiedzili miasto z przewodnikiem, a w sobotę rano podczas 5-kilometrowego... joggingu. Na walne zebranie w Filharmonii Szczecińskiej przemaszerowali z hotelu, zaś na bal w Czerwonym Ratuszu pojadą w sobotni wieczór wynajętym tramwajem. W programie mają też oczywiście obejrzenie domów wakacyjnych NOVASOL w naszym regionie.

(mag)

 

Komentarze

Hałas
Aaa, to dlatego w sobotę wieczorem był taki tłum pod Czerwonym Ratuszem, a na cały regulator słychać było "Żono moja...".
2016-04-18 08:32:18

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”