środa, 15 lipca 2020.
Strona główna > Gospodarka > Mariusz Kądziołka wiceprezesem Grupy Azoty Police

Mariusz Kądziołka wiceprezesem Grupy Azoty Police

Mariusz Kądziołka wiceprezesem Grupy Azoty Police
Data publikacji: 2020-05-31 09:11
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-06 20:20
Wywietleń: 1214 457417

Rada Nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Chemicznych „Police” SA powołała Mariusza Kądziołkę na wiceprezesa spółki. Stanowisko obejmie 3 lipca br.  Do tego czasu ma złożyć rezygnację z członkostwa w RN, której jest przewodniczącym. 

Mariusz Kądziołka do Rady Nadzorczej Grupy Azoty Police wszedł rok temu. Jest ponadto przewodniczącym RN w spółce Grupa Azoty Koltar. Ukończył ekonomię na Akademii Rolniczej – Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim oraz w ARG Centrum Szkolenia Kadr Menedżerskich w Poznaniu i uzyskał tytuł Executive MBA w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Od 2016 r. jest prezesem spółki Enea Oświetlenie w Szczecinie. Wcześniej był m.in. zastępcą przewodniczącego zarządu Spółki Wodnej Międzyodrze, zastępcą prezydenta Szczecina ds. komunalnych, dyrektorem biura Wojewódzkiej Komendy OHP.

Obecnie w skład zarządu Grupy Azoty Police wchodzą: Wojciech Wardacki – prezes, Tomasz Panas – wiceprezes i Anna Tarocińska - członek.

(mag)

Fot. Enea

Komentarze

do @ Jarun-a
"A ja myślałem, że on siedzi?! A może to ktoś z rodziny?" Tak babcia z Wileńszczyzny. Ty myślisz?
2020-06-06 20:12:00
Jarun
A ja myślałem, że on siedzi?! A może to ktoś z rodziny?
2020-06-05 13:30:49
??
- od_PO_wiadam Donaldem;" - zmiana jest dobra tylko wtedy, kiedy jest dobra" ... https://www.wprost.pl/kraj/522213/zmiana-jest-dobra-tylko-wtedy-gdy-jest-dobra.html
2020-06-03 08:46:45
?
Dlaczego taka zmiana?
2020-06-02 07:16:22
Jechać to PO bagno na śmietnik historii!!
"Kasą się dzieli to go windujemy - ot filozofia PISdziałaczy w Zach-pom." Za PO to; "Kasy się niedzieli to go windujemy" - ot filozofia Podziałaczy w Zach-pom.
2020-06-02 00:46:00
Ad vocem do PO_niższych
Oficerek z czasów PRL wytrzeźwiał ...i nadaje!! Wszystko to brednie niedowartościowanego Trolla z lat 80-ych! Nie odpowiadać i tym samym nie karmić płatnego Trolla PIS-proszę.
2020-06-01 17:46:45
Jechać to bagno na śmietnik historii!!
Kasą się dzieli to go windujemy - ot filozofia PISdziałaczy w Zach-pom.
2020-06-01 17:32:40
Gość
To taki kur..stołek. stołek jest najlepszy...
2020-06-01 14:03:15
Tlen
Ładna droga, od OHP do Azotów. Brakuje drogi politycznej, czyżby nie była taka krystaliczna?
2020-06-01 13:35:22
do PO_niższych
- nie PO_pierdujcie, jeszcze obowiązuje zasada jednego po..a (Stefan); ” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”,..... To może się zmienić (jaja) gdy "czosnkowski" lub wynalazca "żołnierza AK walczącego w PW" zostaną prezydentem... PO_zwieracze zasisnąć i PO_czekać na wynik "śmiecionośnych, zatrutych" wborów.
2020-06-01 09:06:33
Obawiający się o Polskę i wynik wyborów...
Nic nie sugeruję , ale Jojo i poseł Sz na pewno byli "przychylni" tej nominacji ...
2020-05-31 17:51:09
znajomy królika
Koleś od Sz...... ekspert od wszystkiego...w myśl zasady mierny , ale wierny kasą się podzieli...
2020-05-31 13:28:28
Konrad
Czyli z zawodu PREZES.
2020-05-31 09:27:40