Sobota, 02 grudnia 2023 r. 
-4 szczecin
REKLAMA

Gala w auli - laureat na ekranie [GALERIA]

Data publikacji: 15 marca 2017 r. 21:45
Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2017 r. 19:34
Gala w auli - laureat na ekranie
 

Tomasz Gierwiatowski Liga Superbohaterów ze Szczecina to „Równa Firma 2017". Zwycięzca piątego uczelnianego plebiscytu oprócz statuetki i tytułu otrzymał certyfikat „Organizacja Społecznie Zaangażowana”. Za laury dziękował z…ekranu, bo jest za granicą.

Plebiscyt „Równa firma” to uczelniana inicjatywa młodych naukowców z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studentów z koła naukowego Biznes – Innowacje – Networking. Ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego, różnej wielkości i rozmaitych branż, dla których ważny jest nie tylko zysk, ale też etyka, troska o otoczenie i ochrona środowiska. Jak tłumaczą organizatorzy, słowo „równa" to z jednej strony określenie czegoś, co uważane jest za fajne. Z drugiej zaś ma się odnosić do równej (prostej) drogi, którą zmierzają firmy społecznie odpowiedzialne.

Do piątego już plebiscytu „Równa Firma” zgłoszono aż 208 kandydatur. Po ich weryfikacji, 40-osobowa kapituła oceniała 67.

Wyniki plebiscytu ogłoszone zostały w środę, podczas uroczystej gali w auli im. Leona Babińskiego WNEiZ US. Dyplomy dostało 25 firm.

- Wyróżnienie w kategorii edukacja i rozwój otrzymała LSJ HR Group - ogłosiła dr Katarzyna Kazojć, inicjatorka plebiscytu. - Za innowacje społeczne wyróżniono Pixel Legend, a za aktywność społeczną Centrum Rozrywki MK Bowling. Natomiast w kategorii równy pracodawca spółkę BKF. Spośród firm mających swoje oddziały w Zachodniopomorskiem wyróżniona została Castorama Szczecin.

O włos od zwycięstwa w tegorocznym plebiscycie było Biuro4U oraz Pracownia Motywacja i Działanie. Laureatem został Tomasz Gierwiatowski Liga Superbohaterów ze Szczecina. Firma ta zajmuje się m.in. tworzeniem i wypożyczaniem kostiumów. Powołana przez jej właściciela Fundacja Liga Superbohaterów jest powszechnie znana ze swej działalności charytatywnej. Zdobywca tytułu „Równa Firma 2017" za nagrodę dziękował - oczywiście w swoim słynnym stroju Spidermana-  z .. ekranu, bo jest teraz w Japonii. W jego imieniu statuetkę, certyfikat „Organizacja Społecznie Zaangażowana”, który przyznał Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych, oraz zaproszenie na Baltic Business Forum odebrał Mateusz Honke.

Marzenna Głuchowska

Fot. D.GORAJSKI

Na zdj.: Laury dla „Równej Firmy 2017" z rąk dr Katarzyny Kazojć odbiera Mateusz Honke oraz wyróżnieni uczestnicy plebiscytu „Równa Firma 2017" i przedstawiciele  kapituły. 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA