wtorek, 19 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Fosfan Równą Firmą 2016

Fosfan Równą Firmą 2016 [GALERIA]

Fosfan Równą Firmą 2016
Data publikacji: 2016-03-24 15:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 3090 125786

Szczeciński Fosfan - uznany producent nawozów rolniczych i ogrodniczych- zwyciężył w czwartym plebiscycie „Równa Firma 2016". Nagradzane są w nim przedsiębiorstwa społecznie odpowiedzialne, czyli takie, które dbają o pracowników i środowisko, wspierają edukację oraz społeczność lokalną.


Równa Firma to plebiscyt, w którym nagradzane są zachodniopomorskie przedsiębiorstwa różnej wielkości i rozmaitych branż, wyróżniające się w społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Jego organizatorem są młodzi naukowcy z Instytutu Zarządzania i Inwestycji Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studenci z koła naukowego Biznes- Innowacje -Networking. Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Do 4. jego edycji zgłoszonych zostało 155 firm. Po ich weryfikacji ocenie przez 26 -osobową Kapitułę Plebiscytu poddanych zostało 36. Oprócz jury swój ranking firm sporządzili studenci, uczestniczący w poświęconej CSR ankiecie.

W czwartek 24 marca w auli im. Leona Babińskiego WNEiZ US odbyła się gala plebiscytu „Równa Firma 2016". Wyróżnienie w kategorii edukacja i rozwój dostało Centrum Medyczne Kaszubska. Pixel Legend otrzymało je w kategorii innowacje społeczne, a Kancelaria Finansowa Paweł Skotnicki - aktywność społeczna. Nowością w tegorocznej edycji było wyróżnienie oddziału firmy, która główną siedzibę ma poza woj. zachodniopomorskim. Trafiło do Astor Infel. Wszystkie z nich działają w Szczecinie.
O włos od zwycięstwa w plebiscycie były brightONE i Tomasz Gierwatowski Liga Superbohaterów. Zdobywcą statuetki i tytułu „Równa Firma 2016" został ostatecznie Fosfan - spółka akcyjna z prywatnym, polskim kapitałem, uznany producent nawozów.

- Jesteśmy dumni, że nasze działania są dostrzegane i doceniane- mówił Łukasz Rajecki, doradca zarządu Fosfan SA w Szczecinie. - Ta nagroda dowodzi, że obraliśmy słuszną drogę, że warto być równą firmą.
Fosfan został także doceniony przez Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych. Otrzymał od niego certyfikat „Organizacji Społecznie Zaangażowanej".

(mag)

Fot. Robert STACHNIK

!ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z IMPREZY

Fosfan Równą Firmą 2016 Fosfan Równą Firmą 2016

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy