Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Dni Współpracy Polsko–Niemieckiej. Ostatnie chwile na rejestrację

Data publikacji: 2018-11-14 17:54
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-15 10:33
Dni Współpracy Polsko–Niemieckiej. Ostatnie chwile na rejestrację
 

To ostatni dzwonek dla przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Konferencji Współpracy oraz Giełdzie Kooperacyjnej. Kończy się proces rejestracji chętnych do udziału w wydarzeniu.

Tegoroczne Dni Współpracy Polsko - Niemieckiej zainauguruje Konferencja Współpracy, która odbędzie się 21 listopada o godz. 10.00. W programie m.in.: wykłady na temat relacji gospodarczych, możliwości finansowania transgranicznych inicjatyw oraz prezentacja efektywnego nauczania języka sąsiada. Projekt realizowany jest we współpracy z Miastem Greifswald przy wsparciu środków z programu INTERREG V A.

Tego samego dnia zaplanowano również Giełdę Kooperacyjną, mająca na celu ułatwienie przedsiębiorcom znalezienia nowych kontaktów, nawiązanie oraz budowanie długotrwałej współpracy pomiędzy firmami.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w wydarzeniu powinni zarejestrować się na stronie: www.dwpn.eu poprzez pobranie aplikacji dedykowanej wydarzeniu lub przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: dwpn@um.szczecin.pl.

Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej odbędą się w dniach 21-24 listopada w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie.

(k)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA