Wtorek 28 września 2021r. 
REKLAMA

Debatują o finansach nad morzem

Data publikacji: 2019-03-28 12:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-14 11:51
Debatują o finansach nad morzem
 

Od środy w Kołobrzegu trwa Międzynarodowa Konferencja Zarządzanie Finansami, która w tym roku zorganizowana została po raz dwudziesty. Jej organizatorem jest Katedra Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wydarzenie przyciągnęło zarówno wybitnych naukowców z Polski i zza granicy badających zagadnienia związane z ekonomią, jak i praktyków wykorzystujących na co dzień tę dziedzinę nauki. Jutro do 230 uczestników konferencji dołączy 70 licealistów i studentów pragnących poszerzyć swoją wiedzę na tematy poruszane podczas kilku paneli tematycznych.

- Debatujemy o szeroko rozumianym zarządzaniu finansami, a więc o decyzjach inwestycyjnych, zarządzaniu ryzykiem, pozyskiwaniu środków finansowych, czyli o wydawaniu pieniędzy, co jest ważne dla ludzi – mówi przewodniczący rady programowej konferencji prof. dr hab. Dariusz Zarzecki z Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wśród najważniejszych tematów programu konferencji znaleźć można zagadnienia związane z gospodarką morską, bankowością, wyceną przedsiębiorstw, rynkami finansowymi oraz oceną efektywności inwestycji i analizą ryzyka. Jednym z zaplanowanych paneli jest debata dotycząca Narodowego Funduszu Zdrowia.

W programie trzydniowego spotkania znalazła się zaplanowana na dzisiejszy wieczór gala, podczas której wręczona zostanie Nagroda Beta. Mowa o wyróżnieniu przyznawanemu co roku za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu finansami. Kto ją otrzyma tym razem? O tym poinformujemy w magazynowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego.©

Przemysław Weprzędz

Fot. Artur BAKAJ

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ