wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Gospodarka > Debatują o finansach nad morzem

Debatują o finansach nad morzem

Debatują o finansach nad morzem
Data publikacji: 2019-03-28 12:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-14 11:51
Wywietleń: 1148 383133

Od środy w Kołobrzegu trwa Międzynarodowa Konferencja Zarządzanie Finansami, która w tym roku zorganizowana została po raz dwudziesty. Jej organizatorem jest Katedra Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wydarzenie przyciągnęło zarówno wybitnych naukowców z Polski i zza granicy badających zagadnienia związane z ekonomią, jak i praktyków wykorzystujących na co dzień tę dziedzinę nauki. Jutro do 230 uczestników konferencji dołączy 70 licealistów i studentów pragnących poszerzyć swoją wiedzę na tematy poruszane podczas kilku paneli tematycznych.

- Debatujemy o szeroko rozumianym zarządzaniu finansami, a więc o decyzjach inwestycyjnych, zarządzaniu ryzykiem, pozyskiwaniu środków finansowych, czyli o wydawaniu pieniędzy, co jest ważne dla ludzi – mówi przewodniczący rady programowej konferencji prof. dr hab. Dariusz Zarzecki z Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wśród najważniejszych tematów programu konferencji znaleźć można zagadnienia związane z gospodarką morską, bankowością, wyceną przedsiębiorstw, rynkami finansowymi oraz oceną efektywności inwestycji i analizą ryzyka. Jednym z zaplanowanych paneli jest debata dotycząca Narodowego Funduszu Zdrowia.

W programie trzydniowego spotkania znalazła się zaplanowana na dzisiejszy wieczór gala, podczas której wręczona zostanie Nagroda Beta. Mowa o wyróżnieniu przyznawanemu co roku za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu finansami. Kto ją otrzyma tym razem? O tym poinformujemy w magazynowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego.©

Przemysław Weprzędz

Fot. Artur BAKAJ

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie