poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Dumny Graf

Dumny Graf

Dumny Graf
Data publikacji: 2017-02-22 22:13
Wywietleń: 710 216779

Gdzieś między ul. Czerwonych Maków, Konika Polnego a Fiołkową człowiek się zagubił Grafowi. Od głodu, chłodu, a też przed atakiem leśnej zwierzyny i ludzką złością uratowało go pogotowie interwencyjne schroniska. Ale nie od niepewnego losu za kratami i z numerem na szyi, z jakim przyszło mu żyć od pierwszych dni grudnia ubiegłego roku.

Graf ma pięć lat. O jego przeszłości niemal nic nie wiadomo. Może tylko, że kiedyś gdzieś miał dom i opiekuna, który go skrzywdził.

- Nie jest w typie przytulanki o radosnym usposobieniu, z którą tylko się bawić. Jest dość nieufny, szczególnie wobec nieznajomych. Źle reaguje na wizyty w gabinecie weterynaryjnym. Do tego potrafi burknąć, gdy coś mu się nie spodoba. Ale to wspaniały pies w sile wieku i świetnej kondycji, który jest ciekawy świata i bardzo chętnie się uczy - opowiadają pracownicy schroniska.

Graf ma słabość do przysmaków. Uwielbia spacery. Świetnie chodzi na smyczy, pilnując się nogi opiekuna. Jest typem solisty, co nie przepada za innymi psami.

- Zachęcamy do spaceru zapoznawczego z Grafem. Tym bardziej, że na pewno będzie potrzebował sporo czasu, aby przekonać się do nowego opiekuna. Warto mu okazać serce i cierpliwość, bo naprawdę ma zadatki na wspaniałego kompana: wiernego przyjaciela i obrońcę - zachęcają pracownicy schroniska.

Kto chciałby Grafa (1142/16) przygarnąć, przed nim otworzyć dom i serce, jest proszony o kontakt: szczecińskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - tel. +48 91 487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Maciej Jastrząb

Dumny Graf

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”