niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Bingo dla szczęśliwców

Bingo dla szczęśliwców

Bingo dla szczęśliwców
Data publikacji: 2017-03-29 12:58
Wywietleń: 830 228403

Czarny niczym węgiel. O kondycji i sile tura. Do tego zwinny niemal jak pantera, ale też potulny jak baranek. Będzie miał wielkie szczęście ten, kto psa o tak wyjątkowej naturze przyjmie do rodziny. Trudno się dziwić, że właśnie takie imię - Bingo - nadali mu pracownicy schroniska, pod których opiekę trafił.

Ma niespełna trzy lata, ale jego przeszłość nieznana. Do schroniska dotarł pod koniec stycznia, przywieziony przez pogotowie interwencyjne z os. Kasztanowego. Jako pies bezdomny, błąkający się. Sierść ma piękną, błyszczącą, kondycję świetną, jest zdrowy, a też ufnie lgnie do ludzi. Stąd widać, że nie dźwiga bagażu doznanego okrucieństwa. Jest skrzywdził go człowiek, pozbywając się niczym rzeczy i skazując na traumę bezdomności.

Teraz numerem Bingo jest 85/17. Powinni pamiętać o tym ci wszyscy, którzy w schronisku zamierzają odszukać dla siebie i rodziny wiernego przyjaciela, na zawsze.

- To istny wulkan energii. Wielki żywioł. Wystarczy mu chwila, aby wokół opiekuna zrobić kilka okrążeń, w podskokach: to jego charakterystyczny i niepowtarzalny taniec radości. To swoisty rytuał na powitanie, którym Bigo znać daje, że dla niego światem całym i największą radością jest człowiek - opowiadają jego schroniskowi opiekunowie. - Chętnie się bawi, biega i szaleje na spacerze. Niestety, zupełnie inny stosunek ma do zwierząt. Dlatego też jego nowy opiekun będzie musiał sporo popracować nad tymi relacjami, aby móc cieszyć się spacerami po parkach oraz wizytami na polanach czy wybiegach dla psów.

Kto chciałby tego przystojniaka (85/17) lub jakąkolwiek inną równie skrzywdzoną przez los i ludzi, samotną i złaknioną przyjaźni psinę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: tel. +48 91 487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

 

Na zdjęciu: Bingo jest tylko dla najlepszych - wielką i wyjątkową szansą na zdobycie wiernego i oddanego przyjaciela na całe życie.

Fot. Schronisko/ZUK

Bingo dla szczęśliwców Bingo dla szczęśliwców Bingo dla szczęśliwców

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy