wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Szkolny Pulitzer > Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka”

Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka”

Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka”
Data publikacji: 2016-10-11 13:37
Wywietleń: 597 159563

GAZETKA „Sztubak”, redagowana przez uczniów klasy teatralno-dziennikarskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Stargardzie, prowadzona przez panią Bożenę Ciborowską-Lipko, liczy sobie niemało lat. Niedawni jej redaktorzy są już w gimnazjach, a od września do redagowania gazetki przygotowuje się kolejna klasa. Liczy 23 uczniów, którzy na razie integruje się poprzez zabawę, poznają tajniki sztuki teatralnej i powoli przygotowują się do pracy w redakcji.

W ubiegłą sobotę rodzice uczniów wspólnie z wychowawczynią zorganizowali jesienny piknik nad jeziorem Miedwie. Uczniowie, pracując w grupach, wędrowali po pięknej promenadzie, ćwiczyli umiejętność gromadzenia informacji i obserwacji otoczenia. Mieli za zadanie m.in. dowiedzieć się, jakie ryby żyją w Miedwiu, podać przykłady typowej dla tego terenu roślinności, czy wymienić obiekty, służące użytkownikom promenady. Był też czas na zabawę i poczęstunek. (bc-l)

Nowa redakcja zawsze młodego Sztubaka

Fot.: Bożena CIBOROWSKA-LIPKO

Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka”

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”