czwartek, 21 listopada 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Szczecinianka Roku > Szczecinianka Roku 2016: Znasz – zgłoś!

Szczecinianka Roku 2016: Znasz – zgłoś!

Szczecinianka Roku 2016: Znasz – zgłoś!
Data publikacji: 2017-03-12 16:21
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-07 20:52
Wywietleń: 2426 222730

Trwa siódma już edycja popularnego plebiscytu Szczecinianka Roku. Do 31 marca można zgłaszać kandydatury pań, które w 2016 roku ponadprzeciętnie angażowały się w rozwój miasta.

Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu. Jego celem jest wyłonienie zwykłych-niezwykłych kobiet, aktywnie działających na rzecz rzecz lokalnej społeczności, przyczyniających się do rozwoju miasta, sprawiających, że Szczecin jest piękniejszy, lepszy, ciekawszy.

– To wyjątkowy plebiscyt, ponieważ już sama nominacja jest podziękowaniem za aktywność od środowiska, w którym działa kandydatka do tytułu – mówi Anna Kornacka, prezeska Stowarzyszenia Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu. – Co roku dostajemy kilkadziesiąt zgłoszeń, co daje nam powód, by sądzić, że w naszym mieście działa naprawdę wiele wyjątkowych pań, a ich praca i sukcesy spotykają się z ogromną życzliwością mieszkańców.

Kandydatkę do tytułu można zgłosić do 31 marca za pośrednictwem formularza na stronie www.kobietydlaszczecina.pl. Jego wypełnienie jest proste i nie wymaga szczegółowych danych. Najważniejsze jest uzasadnienie zgłoszenia.

Z grona zgłoszonych pań, za pośrednictwem głosowania SMS, Czytelnicy „Kuriera Szczecińskiego" wybiorą swoją laureatkę. Jednocześnie Kapituła konkursu wyłoni spośród kandydatek 15 nominowanych: 10 do tytułu Szczecinianki Roku 2016 i 5 do tytułu Eko Szczecinianki Roku 2016. Spośród nich zaś laureatki tych tytułów. Ogłoszenie wyników nastąpi 21 kwietnia podczas Gali Finałowej.
(mag)

Fot. Ryszard Pakieser

Szczecinianka Roku 2016: Znasz – zgłoś!

Komentarze

Elsta50
SR 06 Elżbieta Przerwa
2017-04-07 20:25:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie