Poniedziałek, 22 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Zdarzyło się

Data publikacji: 04 kwietnia 2016 r. 11:13
Ostatnia aktualizacja: 04 kwietnia 2016 r. 11:13
Zdarzyło się
 

Kończyliśmy ubiegły i rozpoczynaliśmy 2016 rok zabawą na Jasnych Błoniach w rytmie  lat 80 , wystąpili wówczas:  Fancy - znany z ogólnoświatowego przeboju „Flames of love” Fancy,  Gazebo, twórca hitu „I like Chopin” oraz szczeciński zespół Jazzowski. 

W styczniu, jak co roku, spotkaliśmy się na kolejnym, 24 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy , podczas którego zbierane były pieniądze na dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

W tym roku zmieniło się  miejsce wydarzenia  -  ul. Niedziałkowskiego 24 a - budynek TVP Szczecin oraz teren przed budynkiem. Na scenie wystąpiły szczecińskie zespoły, a w przerwach między koncertami prowadzone były licytacje na rzecz WOŚP.Jednocześnie w budynku TVP Szczecin dla wszystkich chętnych była możliwość poznania telewizji „od kuchni" i zwiedzania studia telewizyjnego.

Jednak  najbardziej wyczekiwanym, albowiem była to pierwsza edycja wydarzenia, był Szczecin Jazz Festiwal. 

Usłyszeliśmy i zobaczyliśmy znakomitych artystów, światowych gigantów muzyki jazzowej, wystąpili mi.in. : Deborah Brown i Kelvin Mahogany,   Bill Harper z zespołem The Cookers, Kelvin Scholar, włoska gwiazda i ulubieniec  Marka Niedźwieckiego – Mario Biondi, Grzegorz Turnaua i Dorota Miśkiewicz z Markiem Napiórkowskim, Mietek Szcześniak, Jola Szczepaniak, Jona Ardyn i oczywiście „nasz”, szczeciński Sylwek Ostrowski – artysta, organizator,  dobry duch tego przedsięwzięcia.    

Wszystkie koncerty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, biletów nie było już  na długo przed rozpoczęciem wydarzenia. O pierwszej edycji także na zdjęciach , a następna już za rok, zapraszamy!

więcej na www.szczecinjazz.pl

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA