poniedziałek, 01 czerwca 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Zapraszamy do krokusowej zabawy!

Zapraszamy do krokusowej zabawy!

Zapraszamy do krokusowej zabawy!
Data publikacji: 2018-04-13 12:46
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-13 13:39
Wywietleń: 3154 322636

Ich piękno ulotne. Zatrzymać je na dłużej można we wspomnieniach, a jeszcze lepiej… w kadrze. Tym bardziej, że przy okazji można zdobyć niebagatelne nagrody w jednym z najbardziej znanych i lubianych konkursów wiosennego Szczecina oraz „Kuriera".

„Krokusy za krokusy" - to jego hasło. Nieprzypadkowe. Bowiem głównymi laurami będą właśnie kwiatowe cebule: 300 za I miejsce, 200 - za II oraz 100 - za zajęcie trzeciej lokaty.
Nagród będzie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć albumy i książki, wśród których nie zabraknie wydanych i promowanych przez „Kurier". Natomiast na tych, co staną na podium, czekają vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Na zdobywcę nagrody publiczności czeka też aparat cyfrowy - ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”. 

Jak je zdobyć? Wystarczy: przysłać zdjęcie (zapis cyfrowy, do 5 MB) na adres mailowy „Kuriera": konkurs@24kurier.pl. Jedno (!), ale za to opatrzone krótkim opisem, a najlepiej ciekawą historią związaną np. z miejscem, w jakim powstało czy z ludźmi, którzy w jakiś sposób są związani z uwiecznionymi w kadrze krokusami. Oczywiście, należy podać również podstawowe dane autora fotografii: imię, nazwisko, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy).

Uwaga: na konkursowe amatorskie - wcześniej niepublikowane - zdjęcia oczekujemy do 15 kwietnia, włącznie. Wszystkie - następnego dnia (16 kwietnia) - zostaną opublikowane na stronie internetowej „Kuriera": w zakładce pt. „Krokusy za krokusy". To na nie będą mogli głosować nasi Czytelnicy - wskazać zwycięzcę. Zdjęcie, które uzyska najwięcej SMS-ów, zdobędzie nagrodę publiczności. Co ważne, także głosujący będą mogli liczyć na prezenty.

Równolegle konkursowe jury dokona niezależnej oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III, przyznając im odrębne nagrody.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jeszcze w tym miesiącu. Nazwiska zwycięzców, w tym laureata nagrody publiczności, opublikujemy wraz z nagrodzonymi pracami w weekendowym wydaniu „Kuriera” (27-29 kwietnia). Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

(an)

Fot. Mirosław WINCONEK

Film: PaS

Zapraszamy do krokusowej zabawy! Zapraszamy do krokusowej zabawy! Zapraszamy do krokusowej zabawy! Zapraszamy do krokusowej zabawy!

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie