wtorek, 20 sierpnia 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj!

Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj!

Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj!
Data publikacji: 2018-04-06 09:19
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-09 16:38
Wywietleń: 4053 321721

Zachęcamy do długich spacerów zarówno szlakiem najbardziej znanych i charakterystycznych punktów Szczecina, jak również do odwiedzenia jego bardziej kameralnych klimatycznych zakątków. Tym bardziej że wszystkie teraz się budzą na wiosnę kolorami i mocą pozytywnej energii: krokusami. Na nie właśnie warto zwrócić obiektywy, aby sięgnąć po laury w wyjątkowym konkursie „Kuriera".

„Krokusy za krokusy" - to jego hasło. Nieprzypadkowe. Bowiem głównymi laurami będą właśnie kwiatowe cebule: 300 za I miejsce, 200 - za II oraz 100 - za zajęcie trzeciej lokaty.

Nagród będzie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć albumy i książki, wśród których nie zabraknie wydawnictw promowanych przez „Kurier". Natomiast na tych, co staną na podium, czekają vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Czeka też aparat cyfrowy - ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów” - na zdobywcę nagrody publiczności.

Jak sięgnąć do tego rogu obfitości? Wystarczy: przysłać zdjęcie (zapis cyfrowy, do 5 MB) na adres mailowy „Kuriera": konkurs@24kurier.pl. Jedno (!), ale za to opatrzone krótkim opisem, a najlepiej ciekawą historią związaną np. z miejscem, w jakim powstało czy z ludźmi, którzy w jakiś sposób są związani z uwiecznionymi w kadrze krokusami. Oczywiście, należy podać również podstawowe dane autora fotografii: imię, nazwisko, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy).

Uwaga: na konkursowe amatorskie - wcześniej niepublikowane - zdjęcia oczekujemy już od piątku (6 bm.) aż do następnej niedzieli (15 kwietnia), włącznie. Wszystkie - następnego dnia (16 bm.) - zostaną opublikowane na stronie internetowej „Kuriera": w zakładce pt. „Krokusy za krokusy". To na nie będą mogli głosować nasi Czytelnicy - wskazać zwycięzcę. Zdjęcie, które uzyska najwięcej SMS-ów, zdobędzie nagrodę publiczności. Co ważne, także głosujący będą mogli liczyć na prezenty.

Równolegle konkursowe jury dokona niezależnej oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III, przyznając im odrębne nagrody.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jeszcze w tym miesiącu. Nazwiska zwycięzców, w tym laureata nagrody publiczności, opublikujemy wraz z nagrodzonymi pracami w weekendowym wydaniu „Kuriera” (27-29 bm.). Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Arleta NALEWAJKO

Fot. Mirosław WINCONEK

Film: PaS

Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj! Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj! Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj! Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj! Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj! Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj! Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj! Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj! Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj! Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Nekrologi

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie