wtorek, 01 grudnia 2020r.

Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj!

Data publikacji: 2018-04-06 09:19
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-09 16:38
Krokusy za krokusy 2018 – zrób zdjęcie, wygraj!
Fot. Mirosław Winconek  

Zachęcamy do długich spacerów zarówno szlakiem najbardziej znanych i charakterystycznych punktów Szczecina, jak również do odwiedzenia jego bardziej kameralnych klimatycznych zakątków. Tym bardziej że wszystkie teraz się budzą na wiosnę kolorami i mocą pozytywnej energii: krokusami. Na nie właśnie warto zwrócić obiektywy, aby sięgnąć po laury w wyjątkowym konkursie „Kuriera".

„Krokusy za krokusy" - to jego hasło. Nieprzypadkowe. Bowiem głównymi laurami będą właśnie kwiatowe cebule: 300 za I miejsce, 200 - za II oraz 100 - za zajęcie trzeciej lokaty.

Nagród będzie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć albumy i książki, wśród których nie zabraknie wydawnictw promowanych przez „Kurier". Natomiast na tych, co staną na podium, czekają vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Czeka też aparat cyfrowy - ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów” - na zdobywcę nagrody publiczności.

Jak sięgnąć do tego rogu obfitości? Wystarczy: przysłać zdjęcie (zapis cyfrowy, do 5 MB) na adres mailowy „Kuriera": konkurs@24kurier.pl. Jedno (!), ale za to opatrzone krótkim opisem, a najlepiej ciekawą historią związaną np. z miejscem, w jakim powstało czy z ludźmi, którzy w jakiś sposób są związani z uwiecznionymi w kadrze krokusami. Oczywiście, należy podać również podstawowe dane autora fotografii: imię, nazwisko, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy).

Uwaga: na konkursowe amatorskie - wcześniej niepublikowane - zdjęcia oczekujemy już od piątku (6 bm.) aż do następnej niedzieli (15 kwietnia), włącznie. Wszystkie - następnego dnia (16 bm.) - zostaną opublikowane na stronie internetowej „Kuriera": w zakładce pt. „Krokusy za krokusy". To na nie będą mogli głosować nasi Czytelnicy - wskazać zwycięzcę. Zdjęcie, które uzyska najwięcej SMS-ów, zdobędzie nagrodę publiczności. Co ważne, także głosujący będą mogli liczyć na prezenty.

Równolegle konkursowe jury dokona niezależnej oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III, przyznając im odrębne nagrody.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jeszcze w tym miesiącu. Nazwiska zwycięzców, w tym laureata nagrody publiczności, opublikujemy wraz z nagrodzonymi pracami w weekendowym wydaniu „Kuriera” (27-29 bm.). Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Arleta NALEWAJKO

Fot. Mirosław WINCONEK

Film: PaS

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ