czwartek, 22 października 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Krokusy za krokusy 2017

Krokusy za krokusy 2017

Krokusy za krokusy 2017
Data publikacji: 2017-03-21 13:08
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-29 12:23
Wywietleń: 3821 225623

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

W Szczecinie ma swoją „rewolucję”, śniadanie, wystawę, a nawet święto. Mowa o krokusie, który stał się również tematem przewodnim kolejnych odsłon jednego z najbardziej znanych i lubianych konkursów wiosennego Szczecina – „Kurierowego” konkursu fotograficznego pod hasłem „Krokusy za krokusy”. Jego IV edycja właśnie weszła w decydującą fazę: ponad 60 nadesłanych kadrów walczy o uznanie i nagrodę publiczności. Wybierz swego faworyta i zagłosuj – zapewnij mu zwycięstwo, a sobie upominek. Zapraszamy!

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę z konkursową galerią pn. „Krokusy za krokusy” i obejrzeć kadry rywalizujące w tym roku o nagrodę publiczności. Następnie wybrać jedno – najciekawsze i na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX, bezpośrednio po kropce – w miejsce XX – wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa krótko – ledwie tydzień: do 28 marca (przyszły wtorek), do godz. 23.59 (!). 
Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności – fotograficznego aparatu cyfrowego ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzy „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur – co ważne – zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów. Zatem nie ma co zwlekać ze wskazaniem swego faworyta – najlepiej słać na niego SMS-y już dziś!

Tym bardziej że nagrody czekają również na głosujących. Jakie? To jeszcze niespodzianka. Otrzyma je najlepsza trójka – czyli ci, którzy 29 marca poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na konkursowe pytanie nadesłane im drogą SMS- ową w samo południe przez naszą redakcję.

Poza tym już 31 marca – na łamach „Kuriera” – poznamy także werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I – III i przyznając im odrębne nagrody. Przypomnijmy: czekają na nich kwiatowe cebule (500 za I miejsce, 300 – za II oraz 100 – za III) oraz vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Oczywiście, nagród będzie znacznie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć wydawnictwa „Kuriera”. Zapraszamy do wspólnej zabawy! ©℗

(an)

!ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ KROKUSÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE

Aktualne wyniki głosowania:

Komentarze

ala
czekam i czekam.... nie dostalam od Was w poludnie żadnego sms.... a głos wczesniej oddalam na fotke.. Do wybranych wysyłaliście te sms w poludnie? Lipa i tyle..
2017-03-29 12:07:17
Gość
To nie jest konkurs tylko zakup wygranej... czyli kto więcej wyda ten wygra nagrodę... a wygra jak co roku jakaś tandeta... przykre...
2017-03-29 06:37:48
ja też
Z tymi krokusami, które urosły do rangi świętych to już przesada! Kiedyś każdy dyskretnie robił sobie zdjęcia wchodząc między kwiatki i nie depcząc ich.Teraz samo przejście dziecka obok kwiatków budzi oburzenie i gromy. Nie dajmy się zwariować! poza tym psy w dalszym ciągu tam s...ą i kopią dziury.
2017-03-23 22:07:23
Ja
Nie zamierzam oddawać głosu w konkursie. Pracuję na Błoniach i widzę jak ludzie szanują krokusy. Przez taki durny konkurs każdy chce mieć jak najlepsze ujęcie i włazi za barierkę depcząc po kwiatach!!!
2017-03-22 11:26:59

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie