sobota, 20 lipca 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Krokusy za krokusy 2017

Krokusy za krokusy 2017

Krokusy za krokusy 2017
Data publikacji: 2017-03-21 13:08
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-29 12:23
Wywietleń: 2217 225623

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

W Szczecinie ma swoją „rewolucję”, śniadanie, wystawę, a nawet święto. Mowa o krokusie, który stał się również tematem przewodnim kolejnych odsłon jednego z najbardziej znanych i lubianych konkursów wiosennego Szczecina – „Kurierowego” konkursu fotograficznego pod hasłem „Krokusy za krokusy”. Jego IV edycja właśnie weszła w decydującą fazę: ponad 60 nadesłanych kadrów walczy o uznanie i nagrodę publiczności. Wybierz swego faworyta i zagłosuj – zapewnij mu zwycięstwo, a sobie upominek. Zapraszamy!

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę z konkursową galerią pn. „Krokusy za krokusy” i obejrzeć kadry rywalizujące w tym roku o nagrodę publiczności. Następnie wybrać jedno – najciekawsze i na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX, bezpośrednio po kropce – w miejsce XX – wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa krótko – ledwie tydzień: do 28 marca (przyszły wtorek), do godz. 23.59 (!). 
Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności – fotograficznego aparatu cyfrowego ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzy „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur – co ważne – zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów. Zatem nie ma co zwlekać ze wskazaniem swego faworyta – najlepiej słać na niego SMS-y już dziś!

Tym bardziej że nagrody czekają również na głosujących. Jakie? To jeszcze niespodzianka. Otrzyma je najlepsza trójka – czyli ci, którzy 29 marca poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na konkursowe pytanie nadesłane im drogą SMS- ową w samo południe przez naszą redakcję.

Poza tym już 31 marca – na łamach „Kuriera” – poznamy także werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I – III i przyznając im odrębne nagrody. Przypomnijmy: czekają na nich kwiatowe cebule (500 za I miejsce, 300 – za II oraz 100 – za III) oraz vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Oczywiście, nagród będzie znacznie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć wydawnictwa „Kuriera”. Zapraszamy do wspólnej zabawy! ©℗

(an)

!ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ KROKUSÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE

Aktualne wyniki głosowania:

Komentarze

ala
czekam i czekam.... nie dostalam od Was w poludnie żadnego sms.... a głos wczesniej oddalam na fotke.. Do wybranych wysyłaliście te sms w poludnie? Lipa i tyle..
2017-03-29 12:07:17
Gość
To nie jest konkurs tylko zakup wygranej... czyli kto więcej wyda ten wygra nagrodę... a wygra jak co roku jakaś tandeta... przykre...
2017-03-29 06:37:48
ja też
Z tymi krokusami, które urosły do rangi świętych to już przesada! Kiedyś każdy dyskretnie robił sobie zdjęcia wchodząc między kwiatki i nie depcząc ich.Teraz samo przejście dziecka obok kwiatków budzi oburzenie i gromy. Nie dajmy się zwariować! poza tym psy w dalszym ciągu tam s...ą i kopią dziury.
2017-03-23 22:07:23
Ja
Nie zamierzam oddawać głosu w konkursie. Pracuję na Błoniach i widzę jak ludzie szanują krokusy. Przez taki durny konkurs każdy chce mieć jak najlepsze ujęcie i włazi za barierkę depcząc po kwiatach!!!
2017-03-22 11:26:59

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie