wtorek, 01 grudnia 2020r.

Głosuj na krokusowe kadry!

Data publikacji: 2018-04-16 14:25
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-26 12:09
Głosuj na krokusowe kadry!
 

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!

W Szczecinie ma swoją „rewolucję", nawet święto. Mowa o krokusie, który stał się także tematem przewodnim kolejnych odsłon jednej z najbardziej znanych i lubianych rywalizacji wiosennego Szczecina - „Kurierowego" konkursu fotograficznego ph. „Krokusy za krokusy".

Jego V edycja właśnie weszła w decydującą fazę: ponad 50 nadesłanych kadrów walczy o uznanie i nagrodę publiczności. Wybierz swego faworyta i zagłosuj - zapewnij mu zwycięstwo, a siebie upominek. Zapraszamy!

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową naszego „Kuriera" (24kurier.pl), otworzyć zakładkę z konkursową galerią pn. „Krokusy za krokusy” i obejrzeć kadry rywalizujące w tym roku o nagrodę publiczności. Następnie wybrać jedno - najciekawsze i na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa 10 dni - do 26 kwietnia (przyszły czwartek), do godz. 11.59. Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności - fotograficznego aparatu cyfrowego, ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”. Ów laur - co ważne - zdobędzie autorka lub autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów. Dlatego nie ma co zwlekać ze wskazaniem swego faworyta - najlepiej słać na niego SMS-y już teraz!

Tym bardziej, że nagrody czekają również na głosujących. Jakie? To jeszcze niespodzianka. Otrzyma je najlepsza trójka - czyli ci, którzy 26 kwietnia, poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na konkursowe pytanie, nadesłane im drogą SMS- ową: w samo południe przez naszą redakcję.

Poza tym już 27 kwietnia - na łamach „Kuriera" - poznamy także werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III i przyznając im odrębne nagrody. Przypomnijmy: czekają na nich kwiatowe cebule (500 za I miejsce, 300 - za II oraz 100 - za III) oraz vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Oczywiście, nagród będzie znacznie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć wydawnictwa „Kuriera". Zapraszamy do wspólnej zabawy!

(an)

Fot. Mirosław Winconek/Grzegorz Siwa/Dariusz Gorajski

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE

                                               

Aktualne wyniki głosowania:

Komentarze

Ko
2018-04-16 20:34:20
Dużo ładnych zdjęć. Trudno wybrać najładniejsze :) Dobrze, że będzie kilka nagród.

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ