czwartek, 22 sierpnia 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Głosuj na krokusowe kadry!

Głosuj na krokusowe kadry!

Głosuj na krokusowe kadry!
Data publikacji: 2018-04-16 14:25
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-26 12:09
Wywietleń: 3827 323159

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!

W Szczecinie ma swoją „rewolucję", nawet święto. Mowa o krokusie, który stał się także tematem przewodnim kolejnych odsłon jednej z najbardziej znanych i lubianych rywalizacji wiosennego Szczecina - „Kurierowego" konkursu fotograficznego ph. „Krokusy za krokusy".

Jego V edycja właśnie weszła w decydującą fazę: ponad 50 nadesłanych kadrów walczy o uznanie i nagrodę publiczności. Wybierz swego faworyta i zagłosuj - zapewnij mu zwycięstwo, a siebie upominek. Zapraszamy!

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową naszego „Kuriera" (24kurier.pl), otworzyć zakładkę z konkursową galerią pn. „Krokusy za krokusy” i obejrzeć kadry rywalizujące w tym roku o nagrodę publiczności. Następnie wybrać jedno - najciekawsze i na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa 10 dni - do 26 kwietnia (przyszły czwartek), do godz. 11.59. Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności - fotograficznego aparatu cyfrowego, ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”. Ów laur - co ważne - zdobędzie autorka lub autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów. Dlatego nie ma co zwlekać ze wskazaniem swego faworyta - najlepiej słać na niego SMS-y już teraz!

Tym bardziej, że nagrody czekają również na głosujących. Jakie? To jeszcze niespodzianka. Otrzyma je najlepsza trójka - czyli ci, którzy 26 kwietnia, poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na konkursowe pytanie, nadesłane im drogą SMS- ową: w samo południe przez naszą redakcję.

Poza tym już 27 kwietnia - na łamach „Kuriera" - poznamy także werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III i przyznając im odrębne nagrody. Przypomnijmy: czekają na nich kwiatowe cebule (500 za I miejsce, 300 - za II oraz 100 - za III) oraz vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Oczywiście, nagród będzie znacznie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć wydawnictwa „Kuriera". Zapraszamy do wspólnej zabawy!

(an)

Fot. Mirosław Winconek/Grzegorz Siwa/Dariusz Gorajski

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE

                                               

Aktualne wyniki głosowania:

Głosuj na krokusowe kadry! Głosuj na krokusowe kadry! Głosuj na krokusowe kadry! Głosuj na krokusowe kadry! Głosuj na krokusowe kadry! Głosuj na krokusowe kadry!

Komentarze

Ko
Dużo ładnych zdjęć. Trudno wybrać najładniejsze :) Dobrze, że będzie kilka nagród.
2018-04-16 20:34:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Nekrologi

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie