niedziela, 25 sierpnia 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Głosuj i wygrywaj!

Głosuj i wygrywaj!

Głosuj i wygrywaj!
Data publikacji: 2017-03-27 10:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-26 17:46
Wywietleń: 3098 228391

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Emocje rosną, bo fotograficzny wiosenny konkurs „Kuriera” wszedł w decydującą fazę: razem z Czytelnikami oceniamy nadesłane zdjęcia. Można zagłosować na swego faworyta do wyjątkowej nagrody - publiczności. Zapraszamy!

O główne konkursowe laury walczy blisko 60 autorów. Ich prace prezentujemy w galerii pn. „Krokusy za krokusy”. Aby zagłosować na ulubione zdjęcie, wystarczy na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł (z VAT). Uwaga: po każdym poprawnie wysłanym SMS-ie otrzymają Państwo potwierdzenie.

Zdjęcie, które zyska najwięcej SMS-ów, zdobędzie nagrodę publiczności. Co ważne, także głosujący mogą liczyć na prezenty od „Kuriera” i sponsorów. Jakie? To jeszcze niespodzianka. Otrzyma je najlepsza trójka - czyli ci, którzy 29 marca poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na konkursowe pytanie, nadesłane im drogą SMS-ową w samo południe przez naszą redakcję.

Już we wtorek (28 marca) - do godz. 23.59 włącznie - finał głosowania SMS-owego. Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności – fotograficznego aparatu cyfrowego ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzy „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur - przypomnijmy - zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów.

Nagroda publiczności nie zamyka drogi w wyścigu po sławę, uznanie i cenne nagrody. Liczyć się bowiem będzie niezależny werdykt komisji konkursowej, jaki poznamy już w przyszły piątek (31 marca). Jury dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III i przyznając im odrębne nagrody. Przypomnijmy: czekają na nich kwiatowe cebule (500 za I miejsce, 300 – za II oraz 100 – za III) oraz vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu.

Oczywiście, nagród będzie znacznie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć wydawnictwa „Kuriera”. Zapewniamy: warto! ©℗

Arleta Nalewajko

Fot. Robert Stachnik

 

* * *

Aktualne wyniki głosowania: 

Komentarze

Krokusy10
Piękności cudne
2017-08-26 17:09:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Sonda

Czy należy rozdzielić funkcję ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie