Czwartek, 23 marca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Głosuj i wygrywaj!

Data publikacji: 27 marca 2017 r. 10:24
Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2017 r. 17:46
Głosuj i wygrywaj!
 

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Emocje rosną, bo fotograficzny wiosenny konkurs „Kuriera” wszedł w decydującą fazę: razem z Czytelnikami oceniamy nadesłane zdjęcia. Można zagłosować na swego faworyta do wyjątkowej nagrody - publiczności. Zapraszamy!

O główne konkursowe laury walczy blisko 60 autorów. Ich prace prezentujemy w galerii pn. „Krokusy za krokusy”. Aby zagłosować na ulubione zdjęcie, wystarczy na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł (z VAT). Uwaga: po każdym poprawnie wysłanym SMS-ie otrzymają Państwo potwierdzenie.

Zdjęcie, które zyska najwięcej SMS-ów, zdobędzie nagrodę publiczności. Co ważne, także głosujący mogą liczyć na prezenty od „Kuriera” i sponsorów. Jakie? To jeszcze niespodzianka. Otrzyma je najlepsza trójka - czyli ci, którzy 29 marca poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na konkursowe pytanie, nadesłane im drogą SMS-ową w samo południe przez naszą redakcję.

Już we wtorek (28 marca) - do godz. 23.59 włącznie - finał głosowania SMS-owego. Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności – fotograficznego aparatu cyfrowego ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzy „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur - przypomnijmy - zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów.

Nagroda publiczności nie zamyka drogi w wyścigu po sławę, uznanie i cenne nagrody. Liczyć się bowiem będzie niezależny werdykt komisji konkursowej, jaki poznamy już w przyszły piątek (31 marca). Jury dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III i przyznając im odrębne nagrody. Przypomnijmy: czekają na nich kwiatowe cebule (500 za I miejsce, 300 – za II oraz 100 – za III) oraz vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu.

Oczywiście, nagród będzie znacznie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć wydawnictwa „Kuriera”. Zapewniamy: warto! ©℗

Arleta Nalewajko

Fot. Robert Stachnik

 

* * *

Aktualne wyniki głosowania: 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Krokusy10
2017-08-26 17:09:19
Piękności cudne

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA