czwartek, 04 czerwca 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Głosowanie na najlepszy kadr

Głosowanie na najlepszy kadr [GALERIA]

Głosowanie na najlepszy kadr
Data publikacji: 2019-04-03 13:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-18 12:32
Wywietleń: 3228 383853

Można już oddawać głosy na kadry, które biorą udział w konkursie "Krokusy za krokusy". Zwycięzca otrzyma nagrodę publiczności - aparat cyfrowy ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z Zielonych Ogrodów. Ale to nie koniec - głosujący również mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody!

Co należy zrobić, aby zagłosować, a tym samym powalczyć o nagrodę również dla siebie? Wystarczy wybrać jedno najciekawsze zdjęcie z galerii poniżej. Następnie należy wysłać SMS o treści KROKUSY.XX (w miejsce XX wpisać dwucyfrowy numer zdjęcia) na numer 7148. Koszt to 1,23 zł z VAT. Po wysłanej wiadomości otrzymają Państwo potwierdzenie.

Głosowanie potrwa do 18 kwietnia, do godz. 11.59. Wtedy poznamy nazwisko laureata nagrody publiczności, który zdobył najwięcej głosów. Nagrody czekają także na głosujących. Otrzyma je najlepsza trójka, która poprawnie i najszybciej odpowie na konkursowe pytanie, nadesłane drogą SMS-ową.

Z kolei 19 kwietnia - w świątecznym wydaniu "Kuriera" - poznamy trzech laureatów wybranych przez kapitułę konkursu. Przypomnijmy: czekają na nich kwiatowe cebule (300 za I miejsce, 200 – za II oraz 100 – za III) oraz nagrody od hotelu Radisson Blu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania!

(KaNa)


GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE:


GALERIA KROKUSÓW

Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr Głosowanie na najlepszy kadr

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie