Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Ostatnie zbliżenia na krokusy

Data publikacji: 2021-04-02 14:08
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-02 14:16
Ostatnie zbliżenia na krokusy
Pamiętajmy, aby nie deptać krokusów podczas robienia zdjęć! Fot. Karolina NAWROCKA  

Weekend dla dwóch osób w Bagiński Spa Pobierowo, album z dedykacją od prezydenta Szczecina Piotra Krzystka, aparat fotograficzny od Sylwiusza Mołodeckiego czy tysiąc kwiatowych cebulek od Bezpartyjnych Pomorze Zachodnie - to nagrody, które można zdobyć w fotograficznym konkursie "Kuriera" pn. "Krokusy za krokusy". Zachęcamy mieszkańców do przesyłania zielonych kadrów, bowiem termin mija już 6 kwietnia!

Krokusowe dywany już cieszą oczy spacerujących Jasnymi Błoniami. Nie brakuje ich także na Wałach Chrobrego czy przed domami mieszkańców, którzy brali udział w Krokusowej rewolucji. To jednak już ostatnia chwila, aby uwiecznić je na zdjęciach i wziąć udział w konkursie "Krokusy za krokusy".

Przypominamy - należy wysłać zdjęcie w zapisie cyfrowym (wielkość do 5 MB) na adres krokusy@24kurier.pl. Każdy autor może przesłać maksymalnie jedną fotografię z krótkim opisem lub historią związaną np. z miejscem lub okolicznościami, w których powstał kadr. Należy podać także imię, nazwisko, telefon kontaktowy.

Do wygrania jest wiele nagród, a wśród nich weekend w Bagiński Spa Pobierowo, krokusowe cebulki oraz aparat fotograficzny ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”.

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej „Kuriera” w zakładce „Krokusy za krokusy”. Dzięki temu Czytelnicy będą mogli głosować na ich ulubione kadry. Pamiętajmy jednak, aby przy robieniu fotografii nie deptać krokusów!

(KaNa)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA