Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Głosuj na najlepsze szafranowe kadry

Data publikacji: 2021-04-08 08:22
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-08 13:02
Głosuj na najlepsze szafranowe kadry
Fot. Dariusz Gorajski  

Redakcja "Kuriera" zaprasza do głosowania na najlepsze szafranowe kadry w ramach konkursu fotograficznego "Krokusy za krokusy". Zwycięzca otrzyma nagrodę publiczności - aparat cyfrowy ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z Zielonych Ogrodów. Ale to nie koniec, bowiem głosujący również mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody!

W tegorocznej edycji konkursu można głosować na zdjęcia przesłane nie tylko w tym roku, ale również w ubiegłym. Przypomnijmy, że w 2020 roku przerwaliśmy konkursu ze względu na pandemię koronawirusa i wprowadzone obostrzenia.

Co należy zrobić, aby zagłosować, a tym samym powalczyć o nagrodę również dla siebie? Wystarczy wybrać jedno - najlepsze zdaniem głosującego - zdjęcie z naszej galerii. Następnie należy wysłać SMS o treści KROKUSY.XX (w miejsce XX wpisać dwucyfrowy numer zdjęcia) na numer 7148. Koszt to 1,23 zł z VAT. Po wysłanej wiadomości otrzymają Państwo potwierdzenie.

Głosowanie trwa do 21 kwietnia. Wówczas poznamy nazwisko laureata nagrody publiczności. Nagrody czekają także na głosujących. Otrzyma je trójka, która poprawnie i najszybciej odpowie na konkursowe pytanie, nadesłane drogą SMS-ową 22 kwietnia o godz. 12.00.

Z kolei 23 kwietnia - w magazynowym wydaniu "Kuriera" - poznamy laureatów wybranych przez kapitułę konkursu. Nagrodami są: pobyt weekendowy dla dwóch osób w Bagiński Spa Pobierowo, album z dedykacją od prezydenta Szczecina Piotra Krzystka, zestaw książek. Dodatkowo zwycięzcy zostaną obdarowani krokusowymi cebulkami (600 za I miejsce, 300 – za II oraz 200 – za III) od Bezpartyjnych Pomorze Zachodnie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania!

(isz)

Zobacz KROKUSOWĄ GALERIĘ i zagłosuj


 

AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA