czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusowa Rewolucja 2017 > Krokusy zakwitną na Głębokiem

Krokusy zakwitną na Głębokiem

Krokusy zakwitną na Głębokiem
Data publikacji: 2017-10-23 13:33
Wywietleń: 406 297940

Za sprawą Rady Osiedla Głębokie-Pilchowo Krokusowa Rewolucja dotarła na Głębokie. W sobotę pod sztandarem Kuriera Szczecińskiego i Krokusowej Rewolucji w sąsiedztwie skrzyżowania ulic Zegadłowicza i Jaworowej 1100 krokusowych cebulek sadzili mieszkańcy i członkowie Rady.

- Jest to nasza druga akcja sadzenia krokusów w tym roku. Tydzień temu posadziliśmy 700 cebulek w Pilchowie. Sadzimy na częściach wspólnych osiedla, aby wiosną kwitnące krokusy cieszyły oko mieszkańców dzielnicy i naszego miasta - mówiła Małgorzata Radlmacher, członek Rady Osiedla. - Zachęcam wszystkich gorąco do przyłączenia się do akcji - dodała.

Razem z dorosłymi krokusy sadziła 10-letnia Ala Serwach. - Biorę udział w wielu akcjach na terenie osiedla i szkoły. Krokusy sadzę pierwszy raz. Cieszę się, że na moim osiedlu będzie ładnie - zapewniała Ala. - Dzisiaj sadzę krokusy z moim tatą - z uśmiechem informuje dziewczynka.

Kolejna odsłona Krokusowej Rewolucji już w poniedziałek. Spotykamy się w Szkole Rzemieślniczej przy ul.Chmielewskiego 19 o godzinie 16. Zapraszamy chętnych do pomocy mieszkańców Pomorzan.

(sm)

Fot. Sylwiusz Młodecki

Krokusy zakwitną na Głębokiem Krokusy zakwitną na Głębokiem

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”