czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusowa Rewolucja 2017 > Krokusowa rewolucja na prawobrzeżu

Krokusowa rewolucja na prawobrzeżu

Krokusowa rewolucja na prawobrzeżu
Data publikacji: 2017-10-20 17:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-22 18:09
Wywietleń: 491 297843

W słoneczny jesienny czwartek 19 października sztandar Krokusowej Rewolucji zawitał na prawobrzeże Szczecina. Do żłobka „Słoneczko" oraz Przedszkoli Publicznych nr 9 i 6.

Pierwsza odsłona rewolucji to Żłobek nr 2 - „Słoneczko"-  przy ul.Kostki Napierskiego. Na organizatorów akcji już czekały cztery grupy:Tygrysy, Żaby, Misie i Biedronki. Zadanie, jak na podopiecznych żłobka, bardzo ambitne - posadzenie 350 krokusów. Pomocą przy sadzeniu służyły „ciocie" - wychowawczynie wszystkich grup. Czujnym okiem akcję sadzenia nadzorowała Renata Jędrzejewska, dyrektor żłobka i Agnieszka Rojek, dyrektor Zespołu Żłobków Miejskich.

- To świetna akcja, warta poparcia - powiedziała pani Agnieszka. - Dla naszych podopiecznych duże przeżycie i żywa lekcja przyrody.

Godzinę później organizatorzy akcji, Maria Myśliwiec z Rady Osiedla Arkońskie - Niemierzyn i Sylwiusz Mołodecki z Zielonych Ogrodów, spotkali się z dziećmi z Przedszkola Publiczne nr 9. A tam kolejne 350 krokusowych cebulek do posadzenia na terenie pięknie wykoszonego i utrzymanego boiska. Ogromny zapał wszystkich grup (Motylków, Świerszczy, Biedronek, Świetlików, Plastusiów i Tygrysków) spowodował, że w kilkanaście minut było po pracy.Sprawna organizacja to zasługa wychowawczyń wszystkich grup oraz dyrektor Agnieszki Brzostowskiej.

Na rewolucyjnej krokusowej drodze po prawobrzeżu stanęły jeszcze przedszkolaki z ul. Jasnej - Przedszkole Publiczne nr 6. Tu również posadzono 350 cebulek z grupami Smerfów i Plastusiów .

We wszystkich odwiedzonych placówkach organizatorzy akcji ogłosili konkurs plastyczny na rysunek o krokusowej tematyce. Na jego zwycięzców  czekają atrakcyjne nagrody.

(sm)

Fot. Maria Myśliwiec

Krokusowa rewolucja na prawobrzeżu Krokusowa rewolucja na prawobrzeżu Krokusowa rewolucja na prawobrzeżu Krokusowa rewolucja na prawobrzeżu

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”