poniedziałek, 25 maja 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Grupa Azoty > Zarząd serdecznie podziękował siatkarkom Chemika

Zarząd serdecznie podziękował siatkarkom Chemika

Zarząd serdecznie podziękował siatkarkom Chemika
Data publikacji: 2019-03-22 11:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-22 12:02
Wywietleń: 1327 381995

Siatkarki Chemika Police okazały się najlepsze w rozgrywkach Pucharu Polski. To duży, kolejny sukces naszej drużyny na zwycięskiej ścieżce. Szklany puchar został co prawda trochę wyszczerbiony, gdy zawodniczki i sztab trenerski radowali się z sukcesu, ale uznano to za dobry znak.

W poniedziałek, 18 marca, zarząd Grupy Azoty Police na czele z prezesem dr. Wojciechem Wardackim, serdecznie podziękował drużynie siatkarek za sukces. Gratulacje przekazano także w imieniu całej załogi, w gronie której jest wielu wiernych kibiców siatkarek, dopingujących je także podczas meczów wyjazdowych.

– Sukces jest pełen, a jest to szczególne wydarzenie, bo turniej trwał kilka dni i nie było czasu na regenerację. Siatkarki pobiły już wszelkie rekordy, o czym świadczy ilość zdobytych Pucharów Polski. Dalej jest już tylko… niebo – powiedział prezes Wardacki.

Zespół siatkarek Chemika jest wspierany przez Grupę Azoty i w pełni spełnia swoje zadanie. Jego gra dobrze wpływa na otoczenie, tym bardziej, że przynosi rezultaty, których oczekują kibice.

Prezes Grupy Azoty podczas uroczystego spotkania ze zdobywczyniami Pucharu Polski i ze sztabem trenerskim, wręczył wszystkim zawodniczkom bukiety pięknych tulipanów i listy gratulacyjne. Dodał przy okazji, że GA należy do korporacji, które także odnoszą zwycięstwa na rynkach europejskich i światowych. Podkreślił przy tym, że kierowany przez niego chemiczny potentat „wspiera drużyny, które mają podobną wolę walki i osiągają podobne sukcesy”. W imieniu siatkarek za udzielane wsparcie i kibicowanie dziękowała kapitan drużyny Agnieszka Bednarek.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy wybierasz się do restauracji lub kawiarni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie