sobota, 20 lipca 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Grupa Azoty > Zarząd serdecznie podziękował siatkarkom Chemika

Zarząd serdecznie podziękował siatkarkom Chemika

Zarząd serdecznie podziękował siatkarkom Chemika
Data publikacji: 2019-03-22 11:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-22 12:02
Wywietleń: 601 381995

Siatkarki Chemika Police okazały się najlepsze w rozgrywkach Pucharu Polski. To duży, kolejny sukces naszej drużyny na zwycięskiej ścieżce. Szklany puchar został co prawda trochę wyszczerbiony, gdy zawodniczki i sztab trenerski radowali się z sukcesu, ale uznano to za dobry znak.

W poniedziałek, 18 marca, zarząd Grupy Azoty Police na czele z prezesem dr. Wojciechem Wardackim, serdecznie podziękował drużynie siatkarek za sukces. Gratulacje przekazano także w imieniu całej załogi, w gronie której jest wielu wiernych kibiców siatkarek, dopingujących je także podczas meczów wyjazdowych.

– Sukces jest pełen, a jest to szczególne wydarzenie, bo turniej trwał kilka dni i nie było czasu na regenerację. Siatkarki pobiły już wszelkie rekordy, o czym świadczy ilość zdobytych Pucharów Polski. Dalej jest już tylko… niebo – powiedział prezes Wardacki.

Zespół siatkarek Chemika jest wspierany przez Grupę Azoty i w pełni spełnia swoje zadanie. Jego gra dobrze wpływa na otoczenie, tym bardziej, że przynosi rezultaty, których oczekują kibice.

Prezes Grupy Azoty podczas uroczystego spotkania ze zdobywczyniami Pucharu Polski i ze sztabem trenerskim, wręczył wszystkim zawodniczkom bukiety pięknych tulipanów i listy gratulacyjne. Dodał przy okazji, że GA należy do korporacji, które także odnoszą zwycięstwa na rynkach europejskich i światowych. Podkreślił przy tym, że kierowany przez niego chemiczny potentat „wspiera drużyny, które mają podobną wolę walki i osiągają podobne sukcesy”. W imieniu siatkarek za udzielane wsparcie i kibicowanie dziękowała kapitan drużyny Agnieszka Bednarek.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie