W skrócie (33)

Data publikacji: 22 lutego 2019 r. 11:52
Ostatnia aktualizacja: 22 lutego 2019 r. 11:52

Lewandowski mistrzem Polski

Policki średniodystansowiec Marcin Lewandowski od początku tegorocznego sezonu halowego znajduje się w świetnej formie. Wygrywa kolejne zawody i bije zapowiedziane przez siebie rekordy. W miniony weekend startował w zawodach IAAF World Indoor Tour w Birmingham, gdzie zajął piąte miejsce po zderzeniu z innym zawodnikiem, co wybiło go z rytmu biegu. Ale to niepowodzenie szybko sobie powetował na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu, gdzie zdobył tytuł mistrza na nietypowym dystansie 3000 metrów. Kolejny zawodnik miał do niego prawie 5 sekund straty. Gratulacje!

Siatkarki Chemika wygrały w Bukareszcie

W środę, 20 lutego siatkarki Chemika Police wygrały na wyjeździe mecz Ligi Mistrzyń z CSM Bukareszt ( 3:2). Szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną, raz w drugą stronę, ale ostatecznie to nasze zawodniczki były górą. Nie będą one miały praktycznie czasu na odpoczynek, bo już w sobotę ( 23 bm.) zagrają w Policach z KSZO Ostrowiec. Przypomnijmy, że Chemik prowadzi w polskiej lidze z przewagą trzech punktów nad drużyną Developres Rzeszów.