Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Gala w niedzielę, Nagroda Publiczności czeka

Data publikacji: 2019-09-23 16:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-29 00:09
Gala w niedzielę, Nagroda Publiczności czeka
 

To już w najbliższą niedzielę (29 września) poznamy zwycięzców tegorocznej, 45. edycji konkursu „Cały Szczecin w kwiatach", organizowanego przez naszą redakcję. Uroczysta gala odbędzie się w Centrum Ogrodniczym firmy Rajski Ogród HURT i DETAL przy ul. Łukasińskiego 110 (teren piekarni).

Nim to jednak nastąpi nasi Czytelnicy w drodze SMS-owego głosowania wyłonią również i tym razem laureata Nagrody Publiczności. Niezależnie od werdyktu konkursowego jury każdy może wskazać - jego zdaniem - najpiękniejszy balkon, teren zielony, działkę lub ogród, wybierając go z listy tych, które zakwalifikowane zostały do finału.

Na zdobywcę Nagrody Publiczności czeka zaproszenie do Uzdrowiska Połczyn Zdrój na tygodniowy pobyt dla 2 osób. Natomiast dla głosujących do wygrania są upominki: kalendarze Całego Szczecina w kwiatach na 2020 rok oraz nawozy do roślin. Tuż po zakończeniu głosowania, jego uczestnikom na telefony zostanie przesłane pytanie. Prezenty trafią do tych, którzy najszybciej nadeślą prawidłową odpowiedź. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

Zobacz najpiękniejsze szczecińskiego balkony, ogrody i inne formy zagospodarowania terenu zielonego i zagłosuj. 

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE


AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kurier kwiaty.15
2019-09-23 18:10:18
Sliczny ogródek

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA