poniedziałek, 14 października 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2018 > Zgłoszenia tylko do północy

Zgłoszenia tylko do północy

Zgłoszenia tylko do północy
Data publikacji: 2018-05-25 05:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-25 12:49
Wywietleń: 962 329508

Zostały ostatnie godziny - bowiem jeszcze tylko dzisiaj (25 bm.) i wyłącznie do północy będziemy przyjmowali zgłoszenia do udziału w tegorocznej - już 44. - edycji „Całego Szczecina w kwiatach". Kto chce wziąć udział w najbardziej znanej i lubianej spośród zielonych rywalizacji, powinien skorzystać z nadarzającej się okazji i powalczyć o uznanie dla swych „ogrodów marzeń". Morze nagród czeka!

To konkurs bez warunków wstępnych, a więc otwarty na wszystkich osób pozytywnie zakręconych na punkcie zieleni: z dobrą ręką do roślin, talentem do aranżacji rabat i nawet najmniejszych ogrodów na wysokościach.Wystarczy umiejętnie komponować rośliny w swym otoczeniu, czyli na balkonie, przy domu, w ogrodzie. Przed konkursowym jury wykazać się wiedzą na temat uprawy zielonych okazów, a nade wszystko mieć pasję do codziennego pielęgnowania roślin. Nie bez znaczenia dla ostatecznej oceny będzie miał wpływ „zielonej enklawy" na otoczenie. Bowiem ideą konkursu jest piękniejszy Szczecin.

Kto wie, że spełnia powyższe - nader symboliczne - kryteria, nie powinien się wahać i zgłosić swój balkon, ogród lub inną formę zagospodarowania terenu zielonego (odrębna kwalifikacja zgłoszeń indywidualnych i zbiorowych) do konkursu. Szczególnie czekamy na debiutantów - najlepsi z nich w każdej kategorii mogą liczyć na dodatkową nagrodę. Natomiast odrębną i specjalną - przyznają nasi Czytelnicy, którzy w głosowaniu SMS-owym wskażą zdobywcę nagrody publiczności. Będzie też prestiżowa Nagroda Ogrodnika Miasta.

Jak widać, niewiele trzeba, aby wziąć udział w „Całym Szczecinie w kwiatach" - konkursie tradycyjnie odbywającym się pod patronatem prezydenta miasta Piotra Krzystka. Trzeba jednak dopełnić formalności, aby dać sobie - lub bliskiemu nam i budzącemu nasz podziw - domowemu ogrodnikowi - szansę przynajmniej na miejsce na podium. Zatem: wystarczy odrobina odwagi i przekazanie zgłoszenia do 25 maja - do północy - na adres: redakcja@24kurier.pl albo „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91-44-29-101 lub 91-44-29-104, fax 91-44-29-105. Podając: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy). Natomiast w tytule e-maila lub na karcie umieszczając nazwę konkursu. ©℗

Zapraszamy!

(an)

Fot. Mirosław WINCONEK

Zgłoszenia tylko do północy Zgłoszenia tylko do północy Zgłoszenia tylko do północy Zgłoszenia tylko do północy Zgłoszenia tylko do północy Zgłoszenia tylko do północy

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Chcą prawdziwej szkoły

Nekrologi

Sonda

Czy fotopułapki przy pojemnikach na śmieci to dobry sposób na wyegzekwowanie segregowania odpadów?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie