wtorek, 15 października 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2018 > Zielona rywalizacja - zgłoszenia do piątku!

Zielona rywalizacja - zgłoszenia do piątku!

Zielona rywalizacja - zgłoszenia do piątku!
Data publikacji: 2018-05-22 07:22
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-26 20:41
Wywietleń: 1328 328994

Niewiele czasu - bo zaledwie cztery dni - zostało na zgłaszanie balkonów, ogrodów lub innych form zagospodarowania terenu zielonego do najwspanialszego z konkursów: „Całego Szczecina w kwiatach". Czekamy na osoby, które własną pasją i pracą dbają nie tylko o otoczenie własnych domów, ale również starają się, aby nasze miasto było piękniejsze. Dla nich rezerwujemy nagrody, honory i uznanie Czytelników „Kuriera".

Konkurs organizujemy dla piękniejszego Szczecina. Dlatego liczymy, że wezmą w nim udział wszyscy miłośnicy zielonej strony naszego miasta. Mamy nadzieję, że będą się zgłaszali sami, ale z przyjemnością przyjmować będziemy również wskazania od ich przyjaciół i sąsiadów. Pokażmy szczecinianom tych, którzy pielęgnując kawałek „ziemi niczyjej" sprawiają, że przestrzeń miejska tętni barwami i zapachami kwiatów. Doceńmy i nagrodźmy ich starania.

Zielona rywalizacja jest rozgrywana w kategoriach: balkonów, ogrodów, oraz tzw. innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne, zbiorowe). W zgłoszeniu warto wskazać, do jakiej zakwalifikować uczestnika. I najważniejsze, aby wziąć udział w „Całym Szczecinie w kwiatach", należy przekazać zgłoszenie na adres: redakcja@24kurier.pl albo „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91 44-29-101 lub 91 44-29-104, fax 91 44-29-105. Podając: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy). Natomiast w tytule e-maila lub na karcie umieszczając nazwę konkursu: „Cały Szczecin w kwiatach". Uwaga: termin przyjmowania zgłoszeń upłynie już w najbliższy piątek - 25 maja.

(an)

Na zdjęciu: Najpiękniejszy ogród Szczecina 2017, czyli ogrodowa przystań Ewy i Jarosława Kłosów (ul. Okólna).

Fot. Arleta NALEWAJKO

Zielona rywalizacja - zgłoszenia do piątku! Zielona rywalizacja - zgłoszenia do piątku! Zielona rywalizacja - zgłoszenia do piątku! Zielona rywalizacja - zgłoszenia do piątku!

Komentarze

w Zdunowie to dopiero ogrody!!!!!!!!
ogródki które mogły powstać wokół budynku Sokołowskiego 12 - 22, nie mogą istnieć bo jeden sąsiad robi, drugi mu niszczy!. Powstawało pięć ale z góry od sąsiadów leciały butelki, papierosy, śmieci, inny kosi kwiaty, niszczy krzewy, napuszcza kogo się da by robił to samo. Przed budynkiem nieudolna, leniwa dbałość o rośliny za budynkiem syf bo sąsiad sąsiadowi niszczy więc ogródki wyglądają marnie, zostały porzucone, po niektórych nie ma już śladu, - żałośni ludzie!!!!!!!!!!!!!!
2018-06-26 20:20:25

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Chcą prawdziwej szkoły

Nekrologi

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie