czwartek, 18 lipca 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2016 > Cały Szczecin w Kwiatach. Zielone odliczanie

Cały Szczecin w Kwiatach. Zielone odliczanie

Cały Szczecin w Kwiatach. Zielone odliczanie
Data publikacji: 2016-05-18 11:59
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-13 21:08
Wywietleń: 2086 134121

Niebawem zamkniemy listę uczestników 42. edycji „Całego Szczecina w kwiatach". Kto zatem pragnie zyskać uznanie, puchar „Kuriera", zdobyć weekend w SPA oraz morze nagród od sponsorów - albo też chce wskazać osobę której społeczna pasja i praca na rzecz przydomowej zieleni jest godna tych najwyższych laurów - ten już dziś powinien przesłać zgłoszenie na konkurs. Zapraszamy!

Zapraszamy na start pasjonatów feerii kwiatowych barw i zielonych kompozycji. Czekamy na Wasze balkony, ogrody i inne formy zagospodarowania terenu zielonego, bo w tych właśnie kategoriach - tradycyjnie - odbywać się będzie ta lubiana i oczekiwana przez szczecinian rywalizacja. Do zdobycia: splendor, uznanie, morze nagród, a wśród nich bodaj najważniejsza - publiczności. Jak na najbardziej prestiżową z zielonych rywalizacji przystało, będzie też nagroda specjalna przyznana przez ogrodnik miasta - Magdalenę Grycko.

Najważniejsze: aby wziąć udział w „Całym Szczecinie w kwiatach" albo wskazać osobę, którą chcemy docenić za jej zieloną pasję, wystarczy przekazać zgłoszenie - do 23 maja br. - mailem, telefonicznie, osobiście lub na karcie pocztowej na adres: redakcja@kurier.szczecin.pl albo „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91-44-29-101 lub 91-44-29-104, fax 91-44-29-105. Podając: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy). Natomiast w tytule e-maila lub na karcie umieszczając nazwę konkursu. (an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

 

Cały Szczecin w Kwiatach. Zielone odliczanie Cały Szczecin w Kwiatach. Zielone odliczanie Cały Szczecin w Kwiatach. Zielone odliczanie Cały Szczecin w Kwiatach. Zielone odliczanie Cały Szczecin w Kwiatach. Zielone odliczanie Cały Szczecin w Kwiatach. Zielone odliczanie

Komentarze

dziękuje bardzo pani Ludwiko
cały szczecin w kwiatach
2016-08-13 19:35:12
"Cały Szczecin w kwiatach"
Podziwiam kompozycje kwiatowe pani Elżbiety Gajdul, wielkiej pasjonatki zieleni. Jej ogródek to raj dla oczu. Dzięki takim osobom Szczecin byłby najbardziej ukwieconym miastem w Polsce. Liczę na docenienie Jej pracy i wyróżnienie, gdyż zasługuje na to w całej pełni. Zauroczona !!! Ludwika Peszel zam. w Lodzi ul. Lanowa 93/95 m. 67
2016-08-12 19:13:04
elzbieta Gajdul
Szczecin w kwiatach
2016-08-09 10:36:35

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie