piątek, 24 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zielona tradycja

Zielona tradycja

Zielona tradycja
Data publikacji: 2016-05-17 10:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:03
Wywietleń: 750 133879

Balkony, ogrody i inne formy zagospodarowania terenu zielonego - w tych kategoriach rozgrywać się będzie tegoroczna edycja „Całego Szczecina w kwiatach". Czekamy na zgłoszenia od zainteresowanych udziałem w najbardziej cenionej i lubianej z zielonych rywalizacji. Zapewniamy moc wrażeń i morze nagród.

Konkurs organizujemy dla piękniejszego Szczecina. Dlatego liczymy, że wezmą w nim udział wszyscy miłośnicy zielonej strony naszego miasta. Mamy nadzieję, że będą się zgłaszali sami, ale z przyjemnością będziemy przyjmować również wskazania od ich przyjaciół i sąsiadów. Pokażmy szczecinianom tych, którzy pielęgnując kawałek „ziemi niczyjej" sprawiają, że przestrzeń miejska tętni barwami i zapachami kwiatów. Doceńmy i nagrodźmy ich starania.

To już 42. edycja konkursu, którego organizowanego przez nasz „Kurier", a pod patronatem honorowym prezydenta Szczecina. Tradycyjnie, jego uczestnicy będą rywalizowali w kategoriach: balkonów, ogrodów i innych form przydomowego zagospodarowania terenu zielonego (zgłoszenia indywidualne, zbiorowe, instytucje). Na specjalne względy, czyli wyróżnienia i puchary, będą mogli liczyć debiutanci w każdej z zielonych konkurencji. Nasi Czytelnicy przyznają własną - publiczności nagrodę. Będzie też dodatkowa - specjalna: nagroda Ogrodnika Miasta.

Uwaga: „Cały Szczecin w kwiatach" nie jest konkursem dla wszystkich. Mogą w nim wziąć udział tylko prawdziwi miłośnicy roślin, do tego wyłącznie praktycy, którzy otoczenie swych mieszkań czy domów z łopatą w ręku i wielką pasją przemieniają w magiczne ogrody.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba do 23 maja mailem lub telefonicznie, osobiście, faksem czy na karcie pocztowej (bezpłatna skrzynka „Kuriera" przy siedzibie redakcji) przekazać zgłoszenie na adres: redakcja@kurier.szczecin.pl, albo: „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91-44-29-101 lub 91-44-29-104, fax 91-44-29-105. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy), warto też wskazać kategorię. Natomiast w tytule maila lub na karcie umieścić nazwę konkursu: „Cały Szczecin w kwiatach". ©℗

(an)

Fot. Robert STACHNIK

Na zdj.: W tym roku liczymy na wiele równie pięknych balkonów, jak ten - przy ul. Szafera.

Zielona tradycja Zielona tradycja Zielona tradycja Zielona tradycja Zielona tradycja

Komentarze

br
To musi być robaków na takich balkonach.
2016-05-17 11:27:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie