Piątek 01 lipca 2022r. 
REKLAMA

Zielona tradycja

Data publikacji: 2016-05-17 10:42
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:54
Zielona tradycja
 

Balkony, ogrody i inne formy zagospodarowania terenu zielonego - w tych kategoriach rozgrywać się będzie tegoroczna edycja „Całego Szczecina w kwiatach". Czekamy na zgłoszenia od zainteresowanych udziałem w najbardziej cenionej i lubianej z zielonych rywalizacji. Zapewniamy moc wrażeń i morze nagród.

Konkurs organizujemy dla piękniejszego Szczecina. Dlatego liczymy, że wezmą w nim udział wszyscy miłośnicy zielonej strony naszego miasta. Mamy nadzieję, że będą się zgłaszali sami, ale z przyjemnością będziemy przyjmować również wskazania od ich przyjaciół i sąsiadów. Pokażmy szczecinianom tych, którzy pielęgnując kawałek „ziemi niczyjej" sprawiają, że przestrzeń miejska tętni barwami i zapachami kwiatów. Doceńmy i nagrodźmy ich starania.

To już 42. edycja konkursu, którego organizowanego przez nasz „Kurier", a pod patronatem honorowym prezydenta Szczecina. Tradycyjnie, jego uczestnicy będą rywalizowali w kategoriach: balkonów, ogrodów i innych form przydomowego zagospodarowania terenu zielonego (zgłoszenia indywidualne, zbiorowe, instytucje). Na specjalne względy, czyli wyróżnienia i puchary, będą mogli liczyć debiutanci w każdej z zielonych konkurencji. Nasi Czytelnicy przyznają własną - publiczności nagrodę. Będzie też dodatkowa - specjalna: nagroda Ogrodnika Miasta.

Uwaga: „Cały Szczecin w kwiatach" nie jest konkursem dla wszystkich. Mogą w nim wziąć udział tylko prawdziwi miłośnicy roślin, do tego wyłącznie praktycy, którzy otoczenie swych mieszkań czy domów z łopatą w ręku i wielką pasją przemieniają w magiczne ogrody.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba do 23 maja mailem lub telefonicznie, osobiście, faksem czy na karcie pocztowej (bezpłatna skrzynka „Kuriera" przy siedzibie redakcji) przekazać zgłoszenie na adres: redakcja@kurier.szczecin.pl, albo: „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91-44-29-101 lub 91-44-29-104, fax 91-44-29-105. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy), warto też wskazać kategorię. Natomiast w tytule maila lub na karcie umieścić nazwę konkursu: „Cały Szczecin w kwiatach". ©℗

(an)

Fot. Robert STACHNIK

Na zdj.: W tym roku liczymy na wiele równie pięknych balkonów, jak ten - przy ul. Szafera.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

br
2016-05-17 11:27:50
To musi być robaków na takich balkonach.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA