czwartek, 19 lipca 2018.
Strona główna > Serwis > Lato z Kurierem 2017 > Za czym kolejka to stoi? Za rybami!

Za czym kolejka to stoi? Za rybami! [GALERIA]

Za czym kolejka to stoi? Za rybami!
Data publikacji: 2017-07-01 18:28
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-22 11:41
Wywietleń: 345 273354

W Dziwnowie na Nabrzeżu Kościuszkowskim w sobotę (1 lipca) odbył się festyn morski połączony z festynem rybaka. Największą atrakcją, o czyś świadczą potężne kolejki wczasowiczów (mimo deszczu) - była serwowana gratis przez rybaków smażona ryba oraz kotlety mielone z ryby.

Goście zjedli prawie dwie tony tych potraw, które zafundowały władze gminy. Były także rejsy kutrami rybackimi, koncerty szantowe, pokazy rękodzieła, a na koniec poszybowały w niebo fajerwerki. W niedzielę ciąg dalszy imprezy. Tym razem - jak zawsze - atrakcją będzie pokaz musztry paradnej orkiestry Marynarki Wojennej, który rozpocznie się ok. godz.13.30.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

Za czym kolejka to stoi? Za rybami! Za czym kolejka to stoi? Za rybami! Za czym kolejka to stoi? Za rybami! Za czym kolejka to stoi? Za rybami! Za czym kolejka to stoi? Za rybami! Za czym kolejka to stoi? Za rybami! Za czym kolejka to stoi? Za rybami! Za czym kolejka to stoi? Za rybami!

Komentarze

ala66
Ja stoję za panem a kolejka jest po ryby.:)
2017-07-03 08:24:04
co za obciach...:(
Co za prymitywny naród. Przyjeżdżają na wczasy nad Bałtyk, więc chyba trochę grosza mają, a za darmową rybką ustawiają się w długiej kolejce, mimo wietrznej i deszczowej pogody.PiS doskonale wiedział, że łatwo kupić ten zacofany ludek, wystarczyło dać im po 500zł na dziecko i już mają wyborców w kieszeni. Co za obciach i wstyd...
2017-07-02 23:20:31
Rodacy!
Co z Wami jest? Macie jakąś przyjemność z siedzenia przed kompem i plucia na innych ludzi? Jacek,zadumaj się chwilę nad sobą, idź na spacer... Nawet w deszczu. To i tak zdrowiej niż ulegać złym emocjom. A jeśli jesteś odważny i nie wstydzisz się tego, co innym robisz, przedstaw się, podaj nazwisko, załącz fotkę.
2017-07-02 19:54:19
lumpenproletariat bez godności
W Ciecinie podczas święta Asprodu, jak Panisko rozdaje kawałki margarynowego tortu na dezodorantach, lud całują go w rękę, a niektórzy nawet w rewers. Taki mamy klimat społeczny i długo się to nie zmieni.
2017-07-02 14:47:18
do jacka
W tekście jest wyraźnie napisane, że sponsorem była gmina, a nie przewodnia partia, która obradowała gdzieś w Polsce
2017-07-02 13:17:40
jacek
Klasyczne zachowanie "zawsze ubogich" Polaków. Nawet zła pogoda ich nie przestraszy, jeśli usłyszą, że rozdają za darmo. Zaraz, zaraz, ale na fotkach nie widać plakatu, że to panująca partia uszczęśliwia turystów częstując ich rybkami za friko. Czyżby przeoczenie fotoreportera?
2017-07-01 23:51:01
obciach
Nic nowego. Dają darmowe żarło, Polak będzie stał w deszczu, wietrze przez kilka godzin nawet, gdy nie jest głodny. Kompletna żenua.
2017-07-01 19:44:28