Czwartek 28 października 2021r. 
REKLAMA

Książka na wakacje. Dzieci ze skrzydłami

Data publikacji: 2017-07-13 08:59
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-22 11:41
Książka na wakacje. Dzieci ze skrzydłami
 

Jak skutecznie zachęcić dziecko do nauki, co zrobić, aby dbało o porządek w swoim pokoju, jak przekonać je do okazywania wdzięczności, co robić, aby dziecku bardziej się chciało?

Na te pytania odpowiada poradnik Joanny Steinke-Kalembki pt. „Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną?”. Wspomniana psycholog i trenerka umiejętności psychospołecznych proponuje podejście do wychowania polegające na budowaniu wspierającej relacji z dzieckiem i współdziałaniu.

Zamiast metod opartych na nagrodach i karach, groźbach czy przekupstwach autorka prezentuje sprawdzone sposoby, które m.in. pomagają wprowadzać zasady wspólnie przestrzegane przez wszystkich domowników. Podpowiada zatem, w jaki sposób rozwijać potencjał dziecka od najmłodszych lat, jak pomóc dziecku radzić sobie z porażką i jak wzmocnić jego wiarę we własne umiejętności.

Dla naszych Czytelników mamy trzy egzemplarze książki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.ksiazka. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (czwartek, 13 lipca br.). Po jednej książce otrzymają trzy osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

Fot. Archiwum

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ