Wtorek 18 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Kryminalny Szczecin. Tego nie można przegapić!

Data publikacji: 2017-07-03 08:23
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-22 11:41
Kryminalny Szczecin. Tego nie można przegapić!
 

Fani dobrych polskich powieści kryminalnych koniecznie powinni się wybrać w środę (5 lipca) na spotkanie z Markiem Stelarem, w dniu premiery jego książki pt. „Niepamięć” (Wyd. Filia) – do Empiku w Galerii Kaskada o godz. 18.

Uwaga! Akcja kryminału rozgrywa się w rejonach Szczecina, a nasza redakcja objęła patronatem wydanie książki.

W „Niepamięci” nieudana akcja polsko-niemieckiej policji rozpoczyna serię tragicznych wydarzeń… Oto podinspektor Dariusz Suder, kilka tygodni po spotkaniu koordynacyjnym polskich i niemieckich służb policyjnych w Szczecinie, wyjeżdża na służbowe spotkanie do Berlina i przy okazji zabiera ze sobą żonę i córkę.

Dwa miesiące później Suder budzi się ze śpiączki w berlińskiej klinice. Cierpi na amnezję. Został postrzelony w głowę, a jego żona i córka zginęły na parkingu przy autostradzie nieopodal małej podberlińskiej miejscowości. Kilka tygodni po napadzie akcja przejęcia narkotyków zakończyła się tragicznie. W strzelaninie i wybuchu gazu w portowym magazynie zginęło wielu policjantów i członków gangu biorącego udział w przemycie kokainy. Tropy prowadzą do córki Sudera i do kogoś, kto znał szczegóły tajnej akcji. Takich osób nie było wiele, a Suder był jedną z nich.

Warto wybrać się na spotkanie z autorem!

(MON)

Fot. Archiwum

Na zdjęciu: Marek Stelar akcję swojej nowej książki osadził w rejonach Szczecina.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ograny
2017-07-04 17:10:08
Szczecin - to obok Gdańska - to rzeczywiście megakryminalne miast, nie tylko w literaturze ale w rzeczywistości. To miasto sprywtyzowane przez sprzedajnych samorządowców, biznesmenów i przestępców!!!!
Krajewski
2017-07-03 09:13:17
Pachnie Krajewskim tylko kilkaset km na północ. Oczywiście sięgnę po książeczkę z ciekawości.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA