środa, 23 maja 2018.
PoligrafiaOferta  poligraficzna „Kuriera Szczecińskiego” wykorzystuje naturalny związek gazety z poligrafią, grafiką  i słowem.  Oferujemy szereg usług dla klientów instytucjonalnych i  indywidualnych.

Świadczymy:

- usługi ksero  czarno białe i kolorowe  do formatu  A3+,

- druk cyfrowy na papierze o gramaturze do 270 g / m kw,  o formacie do A3+. Drukujemy na kalce, folii a także na papierze kredowym w specjalnym formacie 30 x 120 cm. Wszystkie usługi wykonujemy  w egzemplarzach pojedynczych  oraz  nisko i wysokonakładowych. Drukujemy prace dyplomowe, broszury i gazetki reklamowe, książki, plakaty. Realizujemy zlecenia na druk galanterii drukowanej: wizytówek, zaproszeń, dyplomów, etykiet, papieru i teczek firmowych.

- przygotowywanie i druk wydawnictw informacyjno- reklamowych niskonakładowych do 300 egz,

- projekty, przygotowywanie, druk i kolportaż drukowanych materiałów w  „Kurierze Szczecińskim”,

- projekty graficzne  wydawnictw.

Przyjmowanie i druk materiałow reklamowych w wydawnictwach wysokonakładowych jest realizowane na zasadach indywidualnie uzgadnianych.
Otwarci  jesteśmy na wszystkie pomysły i potrzeby naszych klientów.
Większość usług wykonywanych jest od ręki, zwłaszcza jeżeli klient przychodzi z gotowymi materiałami do druku lub powielenia.  Prace oprawiamy bindując je lub zszywając.
Ceny świadczonych usług są konkurencyjne na rynku.

Obsługa klientów odbywa się w Biurze Ogłoszeń przy pl. Hołdu Pruskiego 8,  w dnie robocze  od 9.00 – 17.00.    
Można skorzystać z opcji mailowej - adres: poligrafia@kurier.szczecin.pl
Kontakt telefoniczny: 91 4429 180, 91 4429 288  

Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”