Poniedziałek 17 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Zosia i Kamil w "You Can Dance". Przeszli do kolejnego etapu!

Data publikacji: 2021-09-10 21:39
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-20 08:05
Zosia i Kamil w "You Can Dance". Przeszli do kolejnego etapu!
Fot. Ewa Ott-Kamińska  

W piątkowy (10 września) wieczór w TVP2 został pokazany pierwszy odcinek nowego programu pt. "You Can Dance – Nowa Generacja”. Wystąpił w nim duet dwunastolatków ze Szczecina  - Zosia Kamińska i Kamil Zieliński. Młodzi tancerze przeszli do kolejnego etapu.

W programie biorą udział uczestnicy w wieku od 8 do 13 lat. Do pierwszego w Europie programu, dedykowanemu tanecznie utalentowanym dzieciom, zgłosiło się ich ponad 1000.

Uczestnicy swoją przygodę  z „You Can Dance – Nowa Generacja” zaczynają od występów w odcinkach castingowych. Z kolei najlepsi przechodzą do kolejnego etapu, czyli do Akademii, w ramach której 55 młodych tancerzy będzie trenować z utytułowanymi choreografami. Zosi i Kamilowi udało się dostać do Akademii!

Taneczne występy najmłodszych oceniają specjaliści: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola, przewodniczący jury. 

Wspomnianą Akademię ukończy 16 najzdolniejszych uczestników, którzy trafią do odcinków studyjnych. Potem to widzowie będą mieli wpływ na to, którzy tancerze trafią wielkiego finału. Wraz ze startem odcinków studyjnych, rozpocznie się głosowanie SMS-owe, które co tydzień wyłoni najlepszych z najlepszych. W finałowej rozgrywce na scenie zaprezentuje się czworo tancerzy. Spośród nich zostanie wybrany zwycięzca nowego show Dwójki.

W konkursie Zosia i Kamil zatańczyli polkę. Jurorzy byli zachwyceni ich występem. 

Na co dzień młodzi tancerze są członkami Zespołu Pieśni i Tańca "Szczecinianie'.

(MON)

 


 
 
 


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

STETTIN
2021-10-20 00:14:01
to dzieci jakiegoś radnego , kogoś z UM?? bo artykuł wisi już dość długo . Gratuluję dzieciakom ale są ważniejsze rzeczy które powinny być dłużej dyskutowane niż ego dwójki g..ów..niarzy!
znudzony
2021-10-03 14:00:01
Nareszcie coś dla soft pedofilów. Katolskie mamuśki będą dumne z przysposabiania ich pociech do intratnej kariery.
zachwycony
2021-09-10 22:30:11
Jestem zachwycony! I To z mojego Szczecina! Brawo zespół Szczecinianie

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA