wtorek, 11 sierpnia 2020.
Strona główna > Na Luzie > Zdrowy uśmiech na mikołajki

Zdrowy uśmiech na mikołajki [GALERIA]

Zdrowy uśmiech na mikołajki
Data publikacji: 2019-12-08 14:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-08 19:45
Wywietleń: 996 432228

Mikołajkowe Warsztaty Zdrowego Uśmiechu odbyły się w sobotę na Oddziale św. Mikołaja szpitala przy Unii Lubelskiej. Higienistki przeprowadziły instruktaże higieny jamy ustnej, a także zmotywowały małych pacjentów onkologicznych, by dbali o zęby.

- Akcja została objęta mecenatem przez samego prezydenta Szczecina Piotra Krzystka. Dziękujemy za zaufanie i zaangażowanie - mówi higienistka Monika Sekut, która z Katarzyną Hirsch-Bronicką i Bożeną Kuletą przeprowadziły akcję profilaktyczną w szczecińskim szpitalu. - Spędziłyśmy czas z dziećmi, które na co dzień zmagają się z chorobą nowotworową. Byłyśmy tam po to, by dać choć trochę radości im i ich rodzicom, bo siła i moc w tym niewyobrażalnie trudnym czasie jest najbardziej potrzebna. 

Instruktaż higieny jamy ustnej i wskazówki dotyczące dbania o zęby przyczynią się do polepszenia zdrowia ogólnego. Na każdego dzielnego pacjenta czekał tego dnia mały upominek.

(ip)

Fot. Grzegorz Siwa

Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki Zdrowy uśmiech na mikołajki

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie