Sobota, 22 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Urzędy bez personelu

Data publikacji: 31 sierpnia 2016 r. 13:02
Ostatnia aktualizacja: 03 września 2016 r. 09:20
Urzędy bez personelu
Fot. Elżbieta Kubowska (arch.)  

Szejk Dubaju Muhammad al-Maktum skontrolował kilka urzędów zajmujących się sprawami obywateli i odkrył, że nie było tam... żadnego personelu. Film z kontroli stał się hitem internetu.

Szejk Muhammad znany jest z niezapowiedzianych kontroli różnych instytucji państwowych, gdyż pragnie osobiście upewnić się co do jakości świadczonych przez nie usług. Najnowsza wizytacja zaczęła się o 7.30, więc szefowie odwiedzonych przez monarchę instytucji powinni być już w pracy. Niestety, żaden z nich nie pojawił się na czas.

Wideo, które na Twitterze udostępniło Biuro Medialne Dubaju, przedstawia szejka Muhammada powitanego jedynie przez wiszący na ścianie za pustym biurkiem portret z jego podobizną. Film zrobił furorę w mediach społecznościowych.

– Szejk chciał wysłać jasny przekaz. Rzetelność pracy zaczyna się od kierownictwa, więc nie wyciągniemy konsekwencji wobec szeregowych pracowników, skoro ich szefów nie było na miejscu – podkreślił szef Biura Medialnego Dubaju.

Według gazety "Gulf News" odwiedzone przez szejka urzędy to wydział ekonomicznego rozwoju Dubaju, wydział gruntów i rada miejska.

(pap)

Fot. Elżbieta Kubowska (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

S
2016-09-03 08:37:53
A Cobra, Szczecin lepszy?
Nieroby
2016-09-01 14:14:08
Mają to we krwi...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA