Wtorek, 28 maja 2024 r. 
REKLAMA

Upozorowali napad by zabrać pana młodego na wieczór kawalerski

Data publikacji: 04 sierpnia 2023 r. 07:16
Ostatnia aktualizacja: 04 sierpnia 2023 r. 09:16
Upozorowali napad by zabrać pana młodego na wieczór kawalerski
Fot. PAP/Adam Ciereszko  

To miała być niespodzianka na wieczór kawalerski dla przyszłego pana młodego pracującego w zakładzie jubilerskim w Siedlcach (Mazowieckie). Mężczyzn ubranych w kominiarki, którzy podjechali samochodami pod salon, zauważył jednak przejeżdżający ulicą policjant. Sądząc, że to napad, wezwał posiłki.

Jak poinformowała PAP w środę sierż. Barbara Jastrzębska z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, do nietypowej sytuacji doszło w piątek tuż po godz. 17.

Wówczas przed jeden z siedleckich zakładów jubilerskich podjechały dwa samochody. Siedziało w nich sześciu mężczyźni ubranych w kominiarki. W pewnym momencie jeden z nich zakradł się pod sklep i zaglądał przez okno do środka. – Świadkiem zdarzenia był przejeżdżający akurat ulicą policjant nie będący na służbie. Funkcjonariusz natychmiast poinformował oficera dyżurnego, a ten skierował na miejsce policjantów wydziału kryminalnego – przekazała sierżant.

Kryminalni błyskawicznie pojawili się na miejscu. Zamaskowani mężczyźni byli wyraźnie zaskoczeni obecnością policji. Okazało się jednak, że nie był to napad na jubilera, ale atrakcja poprzedzająca wieczór kawalerski.

– Mężczyźni wyjaśnili policjantom, iż chcieli tylko upozorować porwanie przyszłego pana młodego, który pracuje w zakładzie jubilerskim, z resztą razem ze swoja narzeczoną – powiedziała policjantka. Fakt ten potwierdził również obecny na miejscu ojciec "porywanego".

– Co prawda sytuacja wyglądała z pozoru groźnie, ale wszystko skończyło się dobrze. Policjanci jedynie pouczyli uczestników zabawy – powiedziała sierż. Jastrzębska.(PAP)

Logo PAP Copyright

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA