Sobota 25 września 2021r. 
REKLAMA

Szczecińska pastorałka ma dodać otuchy w pandemii [FILM]

Data publikacji: 2020-12-09 23:26
Ostatnia aktualizacja: 2020-12-11 21:39
Szczecińska pastorałka ma dodać otuchy w pandemii
 

„Jeszcze będzie pięknie znów” to tytuł piosenki świątecznej, którą przygotowali szczecińscy artyści. Premiera utworu i teledysku odbyła się w czwartek (10 grudnia), o godz. 9 na profilu facebookowym Szczecińskiej Agencji Artystycznej.

- To nie jest typowa, zwykła pastorałka. To specjalna piosenka świąteczna, dodająca otuchy i wiary, w tych nietypowych czasach - mówi Anna Lemańczyk dyrektor Szczecińskiej Agencji Artystycznej. - Pilnujmy, aby raz rozpalony płomień nadziei nigdy w nas nie zgasł. Jeszcze będzie pięknie znów - dodaje Sylwester Ostrowski, kompozytor i producent muzyczny.

Jeszcze będzie pięknie znów

„Jeszcze będzie pięknie znów” to tytuł piosenki świątecznej, którą na zaproszenie Szczecińska Agencja Artystyczna i Szczecin Floating Garden przygotowali muzycy z naszego miasta

Opublikowany przez Szczecińska Agencja Artystyczna Czwartek, 10 grudnia 2020

Piosenkę nagrali m.in. Alicja Kruk, Kasia Buja, Ryszard Leoszewski, Konrad Słoka, Maciej Kazuba oraz artyści z orkiestry Baltic Neopolis Orchestra, Fundacji Akademia Muzyki Dawnej, Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie i Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie.

(MON)

Fot. FB/Sylwester Ostrowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

toi
2020-12-11 21:04:30
co to za śmieszny gość z tą podniesiona ręką??? zenujace..

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ