Piątek 28 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Stroik na stół

Data publikacji: 2021-12-22 11:54
Ostatnia aktualizacja: 2021-12-22 11:54
Stroik na stół
Kwiaty to świetny pomysł na prezent i świąteczną dekorację. Fot. Jarosław BZOWY  

Ozdoby świąteczne wprowadzają szczególny nastrój podczas świąt w każdym domu. Stroiki bożonarodzeniowe i wszelkie inne ozdoby można bez problemu znaleźć w każdej kwiaciarni lub sklepach dekoracyjnych. 

- Materiały są bez problemu dostępne niemal wszędzie, potrzebna jest jedynie wena - mówi Agnieszka Wilkowiecka z kwiaciarni w Nowogardzie. - Jedyne co może mnie ograniczyć to zmęczenie, bo w tym czasie pracy jest w kwiaciarni bardzo wiele. Taki stroik kosztuje od 30 zł wzwyż.

Pani Agnieszka dodaje, że podstawą stroika świątecznego są fragmenty drzewa bądź krzewu iglastego. - Do wykorzystania mam gałęzie jodły i oczywiście np. bombki, ale tu można wykorzystać jeszcze wiele innych przedmiotów - mówi. - Ten rodzaj pracy bardzo mi się podoba i odpręża. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abym wykorzystała sztuczne elementy dekoracyjne. Do dyspozycji mam mnóstwo bibelotów związanych ze świętami. Spośród popularnych elementów dekoracyjnych mam do wyboru np. kokardki, wstążki, lampki lub figurki. Dodaję również czasami świece, by stół wyglądał naprawdę przepięknie. Uważam, że takie stroiki przywołają magię świąt nawet na te trudne czasy. ©℗

Jarosław BZOWY

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA