środa, 11 grudnia 2019.
Strona główna > Na Luzie > Robert Janowski: Najbardziej szkoda mi widzów, dlatego startuję z nowym programem

Robert Janowski: Najbardziej szkoda mi widzów, dlatego startuję z nowym programem [FILM]

Robert Janowski: Najbardziej szkoda mi widzów, dlatego startuję z nowym programem
Data publikacji: 2018-09-28 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-12-24 12:18
Wywietleń: 1917 352198

Już wiosną ma ruszyć nowy program Roberta Janowskiego. Wokalista zapowiada, że ponownie będzie gospodarzem quizu o charakterze muzycznym. Twierdzi, że po odejściu z "Jaka to melodia?" nie chciał zostawiać fanów, którzy głośno domagają się jego powrotu na antenę telewizji.

Program "Jaka to melodia?" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów na antenie polskiej telewizji – każdy jego odcinek przyciągał przed ekrany telewizorów prawie 2 mln widzów. Przez 21 lat jego gospodarzem był Robert Janowski, który cieszył się ogromną sympatią fanów programu. W 2018 roku władze TVP postanowiły jednak zmienić formułę teleturnieju, Janowskiego zastąpił Norbi. Dotychczasowy gospodarz żałuje, że jego przygoda z "Jaka to melodia?" skończyła się tak nagle. Zapowiada, że nie zamierza zostawić swoich wiernych widzów.

– Nie chciałbym zostawiać swoich widzów, których najbardziej mi szkoda w tym przykrym zdarzeniu, że nie będzie programu "Jaka to melodia?" z moim udziałem. W związku z tym mamy w planach na 95 proc. już klepniętych, że od wiosny wystartujemy z nową propozycją artystyczną – mówi Robert Janowski. 

 

Nowy format również będzie programem muzycznym o formule quizu. Robert Janowski zamierza także kontynuować karierę wokalną, nie oznacza to jednak, że nie znajdzie czasu na odpoczynek. Twierdzi, że relaksuje się nawet w trakcie wywiadów, bardzo lubi bowiem rozmawiać z ludźmi. Mimo to ma w planach także kilka rekreacyjnych wyjazdów.

– Odpoczynku się szykuje do wiosny bardzo dużo. Niedługo pojedziemy na grzyby, bo zawsze jeździmy, więc ze 40 słoiczków już czeka na to, żeby się w occie zamarynować – mówi Robert Janowski.

Wokalista jest zdania, że niezależnie od wieku, każdy człowiek powinien umieć i chcieć odpoczywać. Przynajmniej raz w miesiącu warto zdecydować się na trzydniowy wyjazd weekendowy, żeby odciąć się od pracy i codzienności. Według artysty dobrym pomysłem jest pobyt w gospodarstwie agroturystycznym lub u krewnych mieszkających w małych miejscowościach.

– Jak się ma jakąś agroturystykę albo babcię na wsi, to bardzo to polecam, to jest super. Z moim PESEL-em bardzo dobrze się czuję z tymi comiesięcznymi odpoczynkami – mówi Janowski.

Źródło: Newseria

Komentarze

Czytelnik Łukasz
Zamiast teleturnieju był fanklub zachwyconego sobą prowadzącego. No i Janowski ciągle "śpiewał na nas" swoim żałosnym głosikiem. Bardzo dobrze, że wreszcie wywalili tego króla Juliana. Ja za nim nie płaczę.
2018-10-03 17:43:38
;
Ciężko uczciwie pracować, więc trzeba być zniesionym ze sceny.
2018-10-02 06:53:50
Ja
Jego babcia to aktoreczka Alina Janowska, ktora byla "polowica" znanego szpado-floretem faceta a ktory byl notabene "ponoc" i to bylo publiczne i NIE ciche ze to ciemno-cichy. Z takim "wsparciem" lekko sie wspina ta szczyty " w TV " Robercik. Ciekawe kto sponsoruje jego programik????? i bedzie nastepny!!!
2018-09-29 19:34:38
telewidz
A tą gębę patrzeć nie mogę i nie może "przyspawany Robercik do TVP" na stałe odejść od tych durnowatych quizów?
2018-09-29 00:05:27

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie