piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Na Luzie > Pyszne i zdrowe pasty kanapkowe

Pyszne i zdrowe pasty kanapkowe

Pyszne i zdrowe pasty kanapkowe
Data publikacji: 2015-11-05 13:02
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-29 14:43
Wywietleń: 1247 35616

Wolontariusze szczecińskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) już w najbliższą niedzielę zapraszają na kolejną odsłonę Szkoły Zdrowego Gotowania.

Tematem zajęć będą pasty kanapkowe, które są ciekawą i smaczną alternatywą dla tradycyjnych składników każdej kanapki jak np. ser czy wędlina. Przygotowanie past nie wymaga kupowania specjalnych składników, poświęcenia wiele czasu ani posiadania specjalistycznych robotów kuchennych. Wolontariusze podzielą się z uczestnikami spotkania sprawdzonymi, prostymi przepisami na pasty, które sami przygotowują dla swoich bliskich. Ponadto spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń, inspiracją do zmian w swojej kuchni i wprowadzania nowych nieznanych dotąd smaków. Zajęcia zakończą się degustacją wspólnie przygotowanych potraw.

Warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania w ramach szczecińskiego klubu zdrowia odbędą się w niedzielę, 8 listopada, o godzinie 16 w lokalu przy Placu Mariackim 4. Wstęp wolny. (k)

Komentarze

kanapki zdrowego gotowania
A czy jest stały plan/program spotkań tej Szkoły? Jeżeli tak to proszę o zamieszczenie tej witryny albo podać strone web-side - jej dostępności dla zainteresowanych. Dziękuję - "Paczka emerytek - bardzo aktywnych".
2015-11-14 11:21:27

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”