Sobota 04 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Moda studniówkowa [FILM]

Data publikacji: 2016-02-01 11:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-06 09:10
Moda studniówkowa
 

Mocne odważne wycięcia, kreacje, które z powodzeniem mogłyby gościć na czerwonym dywanie – takie stylizacje zaczynają wkraczać na studniówki. W ten wyjątkowy dzień niektóre maturzystki sięgają po coraz odważniejsze kreacje.

- Dziewczyny zakładają odważniejsze sukienki, z mocniejszymi cięciami, które charakteryzują się modą troszeczkę haute couture. Są to kreacje, które można znaleźć na czerwonym dywanie. Niemniej jednak trzeba dodać, że nie każda dziewczyna może założyć każdy model sukienki. Są różne sylwetki, jest różna budowa ciała i zakładając dany model sukienki trzeba brać to pod uwagę – mówi newsrm.tv Jarosław Łęski, stylista, Salon Balladine.

Odważniejsze stylizacje to jeden z trendów, który zagościł podczas balów studniówkowych. Kolejny jest nieco spokojniejszy. Tu ważną rolę odgrywa kolor.

- Dużo dziewczyn wybiera jednak bardziej dziewczęcą, łagodniejszą sukienkę. Szalenie modnym kolorem w tym sezonie jest kolor niebieski, chabrowy. Jest to alternatywa do zwykłej, małej czarnej krótkiej sukienki – opowiada Jarosław Łęski.

Trzecim trend jest bardziej stonowany. Tu znajdziemy sukienki klasyczne tzw. małą czarną. Nieodzownym elementem są oczywiście dodatki. Wszelkiego rodzaju torebki, kopertówki i biżuteria. Na co można sobie pozwolić?

- Pamiętajmy, że im bardziej strojna sukienka tym biżuterii powinno być mniej i tym mniej powinna ona rzucać się w oczy. Dziewczyny idące na bal studniówkowy powinny brać pod uwagę jego formalność, nie powinny zakładać zbyt krótkich sukienek z racji tego, że jest to bal, nie jest to impreza wieczorowa, ani też dyskoteka – dodaje Jarosław Łęski.

Żródło: newsrm.tv

Fot. Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Też sobie "odważnie powycinaj".
2019-01-06 08:37:04
Też sobie "odważnie powycinaj" i napisz czy ktoś cię napastował i/lub zgwałcił.
Kto kusi... ten zbiera "zniwo",
2016-02-02 01:13:41
Hmm..., najpierw zakladaja odwazne "wyciecia" tak u gory jak i na dole.... a pozniej beda narzekaly... ze wcale nie mialy zamiaru prowokowac chlopakow i "nie rozumieja"... dlaczego byly czy zostaly "seksualnie napastowane" czy i moze "zgwalcone"...??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA