sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Na Luzie > Młodzi agenci poszukiwani

Młodzi agenci poszukiwani

Młodzi agenci poszukiwani
Data publikacji: 2016-03-16 11:48
Wywietleń: 1509 123460

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Szczecina, których interesuje organizowanie imprez kulturalnych mogą się zgłosić na specjalne warsztaty. Zaprasza na nie Szczecińska Agencja Artystyczna.

Projekt "Młodzi Agenci" jest skierowany do młodzieży ponadgimnazjalnej, która chce się uczyć i tworzyć. Służy on wyrobieniu w młodych ludziach umiejętności realizacji zadania pt. "Jak dobrze przygotować wydarzenie kulturalne?"

Pierwsze spotkanie osób zainteresowanych warsztatami, odbędzie się w czwartek, 17 marca o godz. 16 w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej al. Wojska Polskiego 64.

W programie zajęć: poznanie sztuki produkcji imprez od kuchni, uczestniczenie w życiu artystów za sceną, wsparte szkoleniami np. z zakresu zasad komunikacji, własnej prezentacji, spotkania z osobami mającymi doświadczenie przy organizacji wielkich wydarzeń oraz poszerzenie wiadomości z historii muzycznego Szczecina. Być może w grupie młodych ludzi znajdą się przyszli animatorzy kultury. (el)
 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie