poniedziałek, 01 czerwca 2020.
Strona główna > Na Luzie > Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców

Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców [GALERIA, FILM]

Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców
Data publikacji: 2020-04-18 20:37
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-11 23:40
Wywietleń: 17595 451764

Ireneusz Nawrotek z balkonu w swoim mieszkaniu przy ul. Brązowej w Szczecinie zagrał koncert dla mieszkańców os. Bukowego. Kilkadziesiąt osób słuchało i tańczyło do rytmów z repertuaru m.in. Marka Grechuty, Perfektu, Lombardu, Czerwonych Gitar. W dobie pandemii koronawirusa to bardzo miły akcent, szczególnie dla tych, który tkwią w domach.

Film i fot. Dariusz Gorajski 

Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców Koncert na balkonie. Pan Ireneusz rozweselił mieszkańców

Komentarze

Ale K
Co za zawistni ludzie w tym Szczecinie, same szwaby:) Bardzo fajny pomysł. Brawo za chęci i wykonanie.Pozdrawiam
2020-05-11 23:19:39
Marek
LUDZIE....ogarnijcie się....ten facet zupełnie za darmo dał Wam w tym ciężkim czasie chwilę radości i rozrywki, a WY malkontenci co zrobiliście dla innych???...Było to o godzinie 17.00 i nie zakłócał żadnej ciszy...nawet policja organizuje takie koncerty dla mieszkańców z pokazami tańca przy głośnej muzyce, żeby troszeczkę rozładować tę chorą sytuacje, a WY macie pretensję, że muzyk, który siedzi w domu od 3 miesięcy chcę zrobić coś dla ludzi z którymi mieszka na jednym osiedlu...Panie Irku, proszę się nie przejmować i robić swoje, a kto chcę dalej siedzieć w domu i płakać, jak mu zle bo ktoś gra, niech sobie zamiast maseczki kupi stopery do uszu...a do tych znawców muzyki, którzy wyrazili swoją opinię o jakości wykonania przez Pana Irka kilku utworów, odsyłam do repertuaru Zenka Martyniuka...tam się może odnajdą....Pozdrawiam
2020-05-10 17:35:57
IRENEUSZ NAWROTEK
Przykro mi że co niektórzy wyrażają złą opinię,pragnę poinformować że 16.05.2020r. popełnię ten incydent jeszcze raz miłego odsłuchu
2020-05-10 15:14:36
IRENEUSZ NAWROTEK
Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam nie było to moim celem,wręcz przeciwnie i jak co niektórzy opisują że niby jakaś promocja mojej osoby to są w wielkim błędzie jestem polakiem i znam naszą chorą mentalność dlatego się wychyliłem by dać trochę uśmiechu i optymizmu co w tym złego pozdrawiam Wszystkich i proszę zacznijcie oglądać świat w kolorach a nie tak jak kiedyś czarno-biały
2020-05-10 14:57:50
antyDZBAN
dobrze że u mnie nie rzempolił, bo od razu zadzwoniłbym po straz miejską..
2020-04-20 09:29:19
ewbink
Jedna myśl mnie nachodzi: Ludziska! Wam się nie dogodzi!
2020-04-19 23:37:38
szczecinianin
Straż Miejska jak zwykle pokazała swoją (bez)użyteczność
2020-04-19 17:13:16
@Co za ludzie
Chyba sam jesteś przedstawicielem komuny, jeżeli z taką atencją o niej piszesz: wielką literą.
2020-04-19 17:05:27
Bawcie się dalej
Szkoda, że będziecie blokować miejsca w szpitalach.
2020-04-19 17:03:31
Kultura bez kultury
.
2020-04-19 13:28:45
"MELOMANKA"
Koncert na balkonie, dlaczego nie na scenie. Ludzie tłumnie gromadzący się pod blokiem i raczący się piwem z Żabki. Kakofonia na pół osiedla.RZECZYWIŚCIE GODNE POLECENIA.
2020-04-19 13:07:46
@ J.
Następny debil
2020-04-19 13:05:25
J.
Polacy to jednak nieszczęśliwi ludzie... ciągle narzekają.. żal mi was!!! Przydało by wam się trochę luzu.. Brawo p. Ireneusz:)
2020-04-19 12:52:54
@wątpliwa promocja
Gdzie była policja? Odpowiadam: Wystawiała mandaty za wchodzenie do lasu 😡
2020-04-19 12:52:16
qwertz
Koncert niech pan gra w filharmonii. Tu pokazał pan tylko swój brak kultury i poszanowania dla obowiązujących przepisów i innych ludzi.
2020-04-19 12:50:31
menda do @ qwertz
"Taki sąsiad to skarb". Najcenniejsze skarby to te zakopane głąboko w ziemii (to także o teściowej).
2020-04-19 12:44:11
zazeł
Moja sąsiadka z naprzeciwka, striptizerka, od tygodnia chodzi po balkonie na golasa, tak ją wzięła ta pandemia. Muszę żyć przy zasłoniętych nieustanie oknach, bo ona jest od dawna na emeryturze. Podobno szczecińscy literaci również planują całodobowe czytanie własnej twórczości z balkonów i w tym momencie zaczynam się naprawdę bać.
2020-04-19 12:17:07
@krzychu
Tak jak mówisz na fb wszyscy ohhh ahhh jak super że mi ściany pękają ktoś tam delikatnie zasugerował że to może być niewłaściwe to od razu grażki i janusze rzuciły się do gardła
2020-04-19 11:53:39
Wątpliwa Promocja
jakby ktoś chciał się dowiedzieć jak nie należy zachowywać się w miejscu publicznym (osiedle mieszkaniowe jest miejscem publicznym) to jest doskonały przykład. Schorowani starsi ludzie na pewno się ucieszyli ci, którzy pracowali w nocy i przyszli się przespać po pracy zapewne także. Rodzice małych dzieci również. Gdzie była policja???? przecież to jest ewidentne zakłócanie spokoju!!!! Rozumiem, że jak ten pan dał przykład to teraz jako miłośnik muzyki ludowej mogę na full z balkonu folklor podlaski przez kolumny puszczać. I jeszcze jedno, jeśli już chce się uraczyć słuchaczy swoją twórczością to warto umieć śpiewać, bo to co usłyszałem to nie jest śpiew. Nawet zmienione, uproszczone "aranżacje" utworów obnażają niestety rażące braki tego, przepraszam za słowo- "artysty". Śpiewać każdy może, ale śpiewać, nie wyć.
2020-04-19 11:50:59
@Eliza @Ola
Czy waszych małych móżdżków dociera że w klatce obok może być ktoś chory, niekoniecznie na covid-19 i słuchanie koncertu na pół osiedla to ostatnia rzecz na jaką ma ochotę? Świta coś? Jakiś ruch na tych trzech zwojach mózgowych?
2020-04-19 11:49:59
Mam nadzieję,
że POLICJA się za to weźmie i zrobi co należy za to zakłócanie spokoju jak i gromadzenie się ludzi mimo zakazu!
2020-04-19 11:42:10
@Co za chorzy ludzie
Jak "Bez szkody dla reszty normalnych"? Takie "granie" jest czysto egoistyczne. Sąsiedzi chcą wypocząć po pracy, po dyżurach, a ten co? Zakłóca spokój!
2020-04-19 11:36:07
Makabra jakaś!
Na siłę zmuszać ludzi do słuchania czegokolwiek! Brak kultury!
2020-04-19 11:25:15
krzychu
Na facebooku wszyscy pieją z zachwytu bo wiadomo - inne zdanie = lincz. Tu w komentarzach gdzie nie trzeba podawać nazwiska wychodzi co ludzie naprawdę myślą o takiej przymusowej „rozrywce”.
2020-04-19 11:04:31
Eliza
Fajna inicjatywa w tym smutnym czasie. Szkoda że w niektórych komentarzach tak wiele jadu ☹️.
2020-04-19 10:32:13
Ola
Cudowna inicjatywa! Oby więcej takich osób które próbują podarować trochę uśmiechu I rozrywki w tym ciężkim czasie :)
2020-04-19 10:19:27
aaaaaa
teraz przez zakaz z czwartku wszyscy na foto zamaskowani - to jak policja ma dokonac 100% identyfikacji "przestepcow"? wystarczy ze zmieni maseczke na inny kolor i bedzie mowil, ze na foto to nie on ;)
2020-04-19 09:57:26
Co za ludzie
Od razu widać w jakim kraju żyjemy. Nie wojna, a wirus i zakazy rodem z Komuny. Ludzie zastraszeni,zawistni oglądają co dziennik ilu zakażonych itp. Zero uśmiechu,pozytywnego nastroju. Panie Ireneuszu dalej grać, i nie słuchać maruderów, co z zasady nic im się nie podoba.
2020-04-19 09:07:27
N
Polakom nigdy nie dogodzisz...
2020-04-19 09:04:01
Panie Ireneuszu Nawrotek
Chciałeś zrobić prezent sąsiadom czy wypromować siebie? Powiedzmy, że jestem bokserem. Aby zaprezentować swoje umiejętności, zacznę walić po mordach sąsiadów. Tak aby mogli docenić mój kunszt. To by mogło być całkiem interesujące doświadczenie. Powinni docenić moje zaangażowanie i pomysłowość
2020-04-19 08:14:32
beee
A jeśli ktoś nie miał ochoty tego słuchać? Dano mu wybór czy musiał znosić to ?
2020-04-19 08:08:37
Cóż, Szczecin...
Nieodpowiedzialni ludzie.
2020-04-19 03:32:51
Jolanta
Zazdroszczę sąsiada ! Chciałabym takiego codziennie!
2020-04-19 01:51:49
Lgbtxyzq
dziękuję za możliwość odpoczynku po ciężkim dyżurze przy dźwiękach muzyki. Przed kolejnym dyżurem na pogotowiu jestem mega wkurwiony i niewyspany. Kto na tym ucierpi pytanie retoryczne. Najważniejsze że grajek zrobił sobie darmową reklamę
2020-04-19 00:57:06
Marta P.
Mnie to on wqrwił nie rozweselił
2020-04-18 23:44:12
praworządny obywatel
Złamanie zakazu gromadzenia, nielegalne zgromadzenie i generowanie hałasu ponad przeciętną miarę. Dowody na tej stronie w postaci zdjęć i filmów. Czy policja i sanepid zajmą się tym przypadkiem?
2020-04-18 23:35:05
Karina
Brawo za dobry pomysł!!!! Piękny koncert ! Gość chce rozluźnic atmosferę i ma talent.... Więcej takich pomysłów brawo dla Pana!!!! 👏👏😉😍🌃😍
2020-04-18 23:03:24
Myśl
Tylko pozazdrościć takiego sąsiada. Trochę oddechu ludziom się przyda. Dla zdrowia lepsze takie inicjatywy niż jeżdżące po ulicach 'szczekaczki' i różne patrole polujące na ludzi bez maseczek. Władza tylko chce by ludzie się bali.
2020-04-18 23:01:01
k....k12 do co za chorzy ludzie
Z opowieści wiejskich, własnych obserwacji: Kiedy zabierano na przyczepkę świnię albo krowę w okresie rui, aby pojechać z nimi do sąsiedniej wsi, do krycia, to krówka albo świnka biegły z chęcią, w podskokach. Ale do rzeżni, to dopiero były pieriepałki, wrzaski, kwiki, próby ucieczki, wyrywanie się. A krowom zdarzało się płakać. Tak! Nawet zwierzęta przeczuwają swój los. Wiesz gamoniu myślę, że ludzie są jednak istotami z wyżej zorganizowanym aparatem poznawczym i najprawdopodobniej potrafią myśleć... czasami. A z tego co usłyszeli, to czeka ich piekło na ziemi, więc popadają w odrętwienie, ze strachu i bezsilności. Ten zaś im rympoli. Rozumiem, że też tak będzie wesoło, przy muzyce będą łapanki do szczepień, bo wszyscy, ale to wszyscy mają być ,,wyszczepieni", nowoarodzony i umierający. Nawet strażacy dostali okólnik krążacy po necie, jak to mają przetrzymywać, łapać uciekających przed szczepieniem, niczym te świnie, albo krowy. Obrzydzenie bierze, jak się widzi tych pustch wesołków z telefonami. Nic, ale to nic nie kumają
2020-04-18 22:47:46
qwertz
Taki sąsiad to skarb
2020-04-18 22:28:09
bolo
Na trawniku zakaz zgormadzeń w praktyce :D
2020-04-18 22:06:59
do Co za chorzy ludzie
Impreza na całe osiedle to dla ciebie normalne? Żal mi ciebie koleś. Zrozumiesz jak będziesz miał małe dzieci, albo 70+
2020-04-18 21:55:00
@Co za chorzy ludzie
Chcesz słuchać? Nałóż sobie słuchawki i słuchaj do woli, aż ogłuchniesz. Zrozum głąbie że nie każdy lubi jak mu za ścianą sąsiad basami napier***a.
2020-04-18 21:36:20
Art 51 KW
Do 30.000 złotych kary za wejście do lasu na podstawie przepisów o wątpliwej legalności. Zero zainteresowania ewidentnym złamaniem art. 51 KW. To właśnie jest polska policja i jej priorytety.
2020-04-18 21:33:15
Co za chorzy ludzie.
Weźcie się ogarnijcie. Gość chce jakoś rozluźnić atmosferę i rozweselić sąsiadów w tej ciężkiej dla nas wszystkich sytuacji. A wy że głośno albo medyk po dyżurze. Nie chcecie słuchać? Nałóżcie sobie sluchawki, odpalcie kaloryfery na max. I kiście się w chalupie do woli.. Bez szkody dla reszty normalnych. Super inicjatywa i oby więcej takich akcji 😉.
2020-04-18 21:05:00
Kacper
Masakra, współczuję sąsiadom