czwartek, 04 czerwca 2020.
Strona główna > Na Luzie > Bez komentarza (178)

Bez komentarza (178)

Bez komentarza (178)
Data publikacji: 2019-12-01 10:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-05 10:15
Wywietleń: 1077 429662

Rys. Henryk Sawka

Komentarze

Widzimy na własne oczy!
i czytamy na własne oczy iż ten typ "za_PiS_ze na śmierć", nawet po łacinie. Jeżeli zabraknie argumentów to będzie nap...ał (łacina) o Szwedach, Murzynie-Aminie, glizdach i "PiS-dach"....W.Cz, S.Cz. - celem moim było użycie przerysowań skrajnych, które bardziej wpływają na wyobraźnię czytelnika. Użyłem Murzyna-Amina , a mogłem użyć prezydenta USA. A strażak, czy milicjant, nie kłócą się w całości intencji przekazu, i nie zmieniają sensu wypowiedzi.......P.S.- ten pod obrazkiem, z KOT(D)-em drze "japę" - lekarzu PO_każ co masz w garażu!
2019-12-05 09:56:03
Quistorp
P.S. Człowiek, (ludzie) patrząc długo na tę samą twarz, (postać), nie zauważa(ją) , że ta twarz, (człowiek) też się zmienia! Taka jest psychologia, zachowania ludzi i tłumu.
2019-12-01 17:37:08
OBSERWATOR NIE TYLKO TEGO SZPITALA
NIE NIE JESZCZE COŚ PAMIĘTA, SZPITAL ZDUNOWO JAK KAZDY SZPITAL ,LICZY SIĘ POSIADANY SPRZĘT IŁÓZKA SPRAWNE Z BARIERAMI OCHRONNYMI BY PACJĘT NIE LĄDOWAŁ NA PODŁODZE A SZCZEGÓLNIE SENIOR GDZIE ZLAMANIE MIEDNICY I KOSCI UDOWEJ U TAKIEGO DELIKWENTA KOŃCZY SIĘ ŚMIERCIA CO PIĘKNIE SKOMENTOWAL ORDYNATOR ORTOPEDII TEGO SZPITALA NA KONGRESIE,PRZYSIĘGA HIPOKRATESA CHA ,CHA
2019-12-01 13:45:59
Błeee
Jak zwykle
2019-12-01 13:26:28
Quistorp
Tak wygląda "schiza", i życie przeszłością. Alzheimer. To czarny humor. Ale humor. Objawy różnią się od siebie na poszczególnych etapach otępienia. Objawy 1.1. Otępienie łagodne - symptomy występują w postaci problemów z zapamiętywaniem nowych informacji oraz rozproszenia uwagi.2. Otępienie o średnim nasileniu - oprócz problemów z pamięcią dochodzi do zaburzeń mowy i orientacji, pojawiają się również objawy psychotyczne.Zaczyna dochodzić do zaburzeń orientacji w terenie, pacjenci nie poznają miejsc, które są im dobrze znane przez co często mają kłopoty z trafieniem do domu.(nie do stwierdzenia, w sytuacji, wożenia pacjenta limuzyną służbową.) Postępujące zaburzenia prowadzą nawet do kłopotów z rozpoznawaniem członków rodziny, przyjaciół.(jeśli takich ma!) Pacjenci mają problemy z odpowiednim dobrem słów, mylą zdania i pojęcia,(Pamiętamy; Nikt nam nie będzie mówił ,że czarne jest czarne, a białe białe) a także budzą się w nich zachowania agresywne, pewnego rodzaju rozdrażnienie (zdradzieckie mordy!) i bezsenność. Pojawiają się również urojenia, chory oskarża współmałżonka, dawnych przyjaciół o zdradę.(My jesteśmy tu gdzie wtedy. Oni tam gdzie stało ZOMO.) Na tym etapie choroby konieczna jest opieka nad pacjentem. 3. Otępienie zaawansowane - na tym etapie choroby pacjent nie jest w stanie wykonywać zwykłych codziennych czynności, nie potrafi się sam ubrać, zjeść, myć ani rozmawiać z innymi ludźmi. Pojawia się całkowity brak rozpoznawania najbliższych osób, a nawet pór dnia i nocy.(stąd nocne obrady sejmu!) U chorych pojawiają się również kłopoty z chodzeniem, przez co nie wstają oni z łóżka,(pamiętamy gen. Polko przywoził kule na Nowogrodzką!) dodatkowo mają kłopoty z utrzymaniem moczu i stolca(Tajemnica lekarska ). System wodzowski w sprawowaniu władzy, przypomina, karykaturalne zachowania, A.H, czy Tow. Breżniewa, Wł. Gomułki (publiczne imienne wycieczki po nazwisku kierowane do studentów!). Itd. Itp. Na resztę epikryzy,(epikryza 1. «omówienie przyczyn i przebiegu choroby po jej zakończeniu» 2. «powtórny przełom w przebiegu choroby» ) Już w tym roku. Spowolnienie myślowe, tym samym decyzyjne polityka wodza działa! Widzimy na własne oczy!
2019-12-01 13:08:17
-
Ale to dobre, a jakie nowatorskie i nie monotematyczne.
2019-12-01 10:33:47

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie