niedziela, 08 grudnia 2019.
Strona główna > Na Luzie > Bez komentarza (178)

Bez komentarza (178)

Bez komentarza (178)
Data publikacji: 2019-12-01 10:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-05 10:15
Wywietleń: 366 429662

Rys. Henryk Sawka

Komentarze

Widzimy na własne oczy!
i czytamy na własne oczy iż ten typ "za_PiS_ze na śmierć", nawet po łacinie. Jeżeli zabraknie argumentów to będzie nap...ał (łacina) o Szwedach, Murzynie-Aminie, glizdach i "PiS-dach"....W.Cz, S.Cz. - celem moim było użycie przerysowań skrajnych, które bardziej wpływają na wyobraźnię czytelnika. Użyłem Murzyna-Amina , a mogłem użyć prezydenta USA. A strażak, czy milicjant, nie kłócą się w całości intencji przekazu, i nie zmieniają sensu wypowiedzi.......P.S.- ten pod obrazkiem, z KOT(D)-em drze "japę" - lekarzu PO_każ co masz w garażu!
2019-12-05 09:56:03
Quistorp
P.S. Człowiek, (ludzie) patrząc długo na tę samą twarz, (postać), nie zauważa(ją) , że ta twarz, (człowiek) też się zmienia! Taka jest psychologia, zachowania ludzi i tłumu.
2019-12-01 17:37:08
OBSERWATOR NIE TYLKO TEGO SZPITALA
NIE NIE JESZCZE COŚ PAMIĘTA, SZPITAL ZDUNOWO JAK KAZDY SZPITAL ,LICZY SIĘ POSIADANY SPRZĘT IŁÓZKA SPRAWNE Z BARIERAMI OCHRONNYMI BY PACJĘT NIE LĄDOWAŁ NA PODŁODZE A SZCZEGÓLNIE SENIOR GDZIE ZLAMANIE MIEDNICY I KOSCI UDOWEJ U TAKIEGO DELIKWENTA KOŃCZY SIĘ ŚMIERCIA CO PIĘKNIE SKOMENTOWAL ORDYNATOR ORTOPEDII TEGO SZPITALA NA KONGRESIE,PRZYSIĘGA HIPOKRATESA CHA ,CHA
2019-12-01 13:45:59
Błeee
Jak zwykle
2019-12-01 13:26:28
Quistorp
Tak wygląda "schiza", i życie przeszłością. Alzheimer. To czarny humor. Ale humor. Objawy różnią się od siebie na poszczególnych etapach otępienia. Objawy 1.1. Otępienie łagodne - symptomy występują w postaci problemów z zapamiętywaniem nowych informacji oraz rozproszenia uwagi.2. Otępienie o średnim nasileniu - oprócz problemów z pamięcią dochodzi do zaburzeń mowy i orientacji, pojawiają się również objawy psychotyczne.Zaczyna dochodzić do zaburzeń orientacji w terenie, pacjenci nie poznają miejsc, które są im dobrze znane przez co często mają kłopoty z trafieniem do domu.(nie do stwierdzenia, w sytuacji, wożenia pacjenta limuzyną służbową.) Postępujące zaburzenia prowadzą nawet do kłopotów z rozpoznawaniem członków rodziny, przyjaciół.(jeśli takich ma!) Pacjenci mają problemy z odpowiednim dobrem słów, mylą zdania i pojęcia,(Pamiętamy; Nikt nam nie będzie mówił ,że czarne jest czarne, a białe białe) a także budzą się w nich zachowania agresywne, pewnego rodzaju rozdrażnienie (zdradzieckie mordy!) i bezsenność. Pojawiają się również urojenia, chory oskarża współmałżonka, dawnych przyjaciół o zdradę.(My jesteśmy tu gdzie wtedy. Oni tam gdzie stało ZOMO.) Na tym etapie choroby konieczna jest opieka nad pacjentem. 3. Otępienie zaawansowane - na tym etapie choroby pacjent nie jest w stanie wykonywać zwykłych codziennych czynności, nie potrafi się sam ubrać, zjeść, myć ani rozmawiać z innymi ludźmi. Pojawia się całkowity brak rozpoznawania najbliższych osób, a nawet pór dnia i nocy.(stąd nocne obrady sejmu!) U chorych pojawiają się również kłopoty z chodzeniem, przez co nie wstają oni z łóżka,(pamiętamy gen. Polko przywoził kule na Nowogrodzką!) dodatkowo mają kłopoty z utrzymaniem moczu i stolca(Tajemnica lekarska ). System wodzowski w sprawowaniu władzy, przypomina, karykaturalne zachowania, A.H, czy Tow. Breżniewa, Wł. Gomułki (publiczne imienne wycieczki po nazwisku kierowane do studentów!). Itd. Itp. Na resztę epikryzy,(epikryza 1. «omówienie przyczyn i przebiegu choroby po jej zakończeniu» 2. «powtórny przełom w przebiegu choroby» ) Już w tym roku. Spowolnienie myślowe, tym samym decyzyjne polityka wodza działa! Widzimy na własne oczy!
2019-12-01 13:08:17
-
Ale to dobre, a jakie nowatorskie i nie monotematyczne.
2019-12-01 10:33:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie